eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

ESCAPE (Enhanced Skills Competence and Practice for the Economy)

18 листопада 2015 року

Проект включає в себе вироблення навчальних матеріалів і використання їх в школах Дунайського басейну; вивчення роботи центрів зайнятості для порівняння; опрацювання специфічних тем (туризм, економіка, енергія, екологія тощо), паралельну співпрацю з програмою Erasmus + та стратегічне партнерство.

Вчитель-учасник проекту від України:
Наталія Орлик, Спеціалізована школа № 3, Хуст
Країни-учасники:
Австрія Словаччина Угорщина Чехія Румунія Україна Словенія
Мета проекту:
дізнатися більше про інші країни, систему освіти та шкільні традиції
Предмети:
Історія культури, Історія, Економіка, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
14-19 років
Інструменти:
фото, відео, PowerPoint, електронна пошта, блоги, Google group
Результати:

Відгук вчителя:

Наталія Орлик: «Надзвичайна можливість живого спілкування з представниками з інших країн та  високий рівень знання ІТ з боку європейських партнерів стимулює до самовдосконалення і подальшого розвитку мене як вчителя, вміння кооперувати та розподіляти обов’язки. Робота в проекті гармонійно поєднувалася з навчальною програмою 10-11 класу (теми «Подорожі», «Екологічні проблеми», «Відновні джерела енергії», «Спорт», «Освіта та пошук професії»)».

Відгук учня:

Олександра Волошин: «Я у проекті не так давно, та за короткий час багато чого навчилася та дізналася багато цікавого про сусідні країни. Я познайомилася з великою кількістю учнів і знайшла нових друзів. Ми постійно переписуємося. Це підтримує інтерес до англійської та показує її важливість у сучасному світі».

Проект стартував 25.06.2014.