eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Care2Feed

6 жовтня 2015 року

Проект визнано одним з п’яти найкращих проектів 2015 року в Україні. У рамках проекту учні шукали правила та розробляли поради щодо здорового харчування, економного використання природних ресурсів; ділилися рецептами; створювали відеоролики та спільні постери. Використовуючи сервіс Tricider, обговорили корисний і негативний вплив цукру та жирів на організм людини. Також проводили експерименти й дослідження.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ю. Троян, С. Асадча, А. Рудніцька, О. Радішевська, Н. Садовник; Спеціалізована загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу, Хмельницький
Країни-учасники:
Італія Мальта Польща Бельгія Франція Голландія Німеччина Румунія Україна
Мета проекту:
дослідити вплив продуктів харчування не лише на людський організм, але й на довкілля; сформувати в учнів навички свідомого вибору та дотримання здорового способу життя; навчити їх свідомо керувати власною поведінкою за будь-яких обставин; розвинути комунікативні навички, здатність працювати в різноманітних групах, виконувати різні соціальні ролі; навчити учнів користуватися дослідницькими прийомами: збирати необхідну інформацію, аналізувати її з різних точок зору, висувати гіпотези, робити висновки
Предмети:
Основи здоров’я, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Біологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
11-15 років
Інструменти:
фото, аудіо та відео, веб-публікації, електронна пошта, блог, чат, PowerPoint, Twinspace
Результати:

Відгук вчителя:

Юлія Троян: «Проект присвячений одній з основних потреб сучасної людини, адже кожен з нас хоче їсти смачну й корисну їжу, бути здоровим і сповненим сил, жити в екологічно чистій місцевості. Тему обрано відповідно до програми «Основи здоров'я», тому це не створило додаткового навантаження для учнів. Для пошуку відповідей на проблемні питання діти об’єднувались у групи дослідників, дієтологів, ІТ-спеціалістів, дизайнерів, фотографів. Вони вчилися працювати у команді, спілкуючись зі своїми ровесниками з європейських країн. Велику увагу ми приділили правильному догляду за рослинами та повторному використанню матеріалів. Зокрема, ми організували показ екомоди, який надихнув іноземних партнерів на організацію подібних заходів у своїх школах. В результаті в італійській школі (м. Бареджіо) було проведено показ екомоди, в якому взяли участь голландські, італійські та мальтійські учні. Працювати у проекті було дуже цікаво і мені, і учням, оскільки нашими партнерами були учасники попереднього спільного проекту «Be Smart, Don’t Start».

Відгуки учнів:

Каріна Колодій (9 клас): «Завдяки проекту я подружилася з Дезі Рійнбік, ровесницею з Нідерландів. Ми спілкуємося в Skype англійською мовою. Дезі спробувала навчити мене голландської мови, а я її – української. Нам дуже цікаво спілкуватися на різні теми, виявляється, у нас є багато спільних інтересів».

Катерина Стрижак (6 клас): «Мені дуже сподобалося працювати над створенням моделей для показу екомоди, а ще більше демонструвати їх. Ми були дуже раді дізнатися, що наші роботи сподобалися партнерам та з нетерпінням чекали на відео й фотозвіт про показ в Італії».

 

Поліна Палига (6 клас): «Вперше беру участь у такому проекті, тож мені було дуже цікаво, оскільки я працювала справжнім художником. І ще було цікаво дізнатися про те, як живуть та навчаються діти з інших країн».

 

Проект стартував  22.05.2014.