eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

USE, RE-USE, RECYCLE

6 жовтня 2015 року

Проект проходив у кілька етапів. Кожної пори року ми виконували завдання, презентуючи продукти своєї діяльності: картини, статуетки, листи, подарунки, пазли з використаних матеріалів. У ході проекту ми робили відео та фото, щоб показати доцільність та важливість наших робіт. Завдяки нашим партнерам ми маємо багато ідей, які варто втілити в життя і зробити світ кращим.

Вчитель-учасник проекту від України:
Наталія Кириленко, Коростишівська гуманітарна гімназія № 5 ім. Т. Шевченка
Країни-учасники:
Польща Греція Туреччина Україна Молдова
Мета проекту:
покращення знань учнів з англійської мови та охорони навколишнього середовища; обмін досвідом і популяризація раціонального використання ресурсів
Предмети:
Трудове навчання, Основи здоров’я, Географія, Образотворче мистецтво, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
13-14 років
Інструменти:
фото, відео, електронна пошта, телефон, пошта
Результати:

Відгук вчителя:

Наталія Кириленко: «Проект став фундаментом для розвитку творчих здібностей учнів, навчив командній роботі з метою захисту навколишнього середовища. Діти вдосконалювали свої знання з англійської мови, оскільки дана тема досить актуальна в наш час. Робота над проектом стала практичною частиною вивчення матеріалу підручника.  Це – унікальна можливість для спілкування  та обміну досвідом з однолітками з інших країн про доцільність повторного використання  речей, які підлягають утилізації».

 Відгуки учнів:

Софія Литвинюк (9 клас): «Мені дуже сподобалося працювати над цим проектом, тому що отримувати новий досвід – завжди цікаво. Сам проект заснований на покращені навколишнього середовища. Ми звернули увагу на переробку речей, які  використовуютьс я в повсякденному житті. Це були пластикові пляшки, ковпачки, серветки, пакети, палички від морозива, батарейки, папір, банки. В ході проекту ми давали їм нове життя, створюючи креативні речі. І це дуже важливо для  покращення екології».

 Катерина Бамбуза(9 клас): «Цей проект дав змогу покращити вміння працювати в групі. Чудово, що було залучено багато дітей. Ми удосконалювали ораторські та операторські вміння. Проект дав змогу відволіктися від буденного шкільного життя та, водночас, став дуже корисним і пізнавальним для кожного з нас».

Проект стартував 08.2014.