eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

The Home

9 вересня 2015 року

Проект був присвячений нашому дому в широкому сенсі цього слова: нашим містам, країнам, планеті. У рамках проекту учні знайомились зі своїм домом, вивчали його красу, його проблеми; вчилися спілкуватись з іншими його жителями, співпрацювати. Вони робили презентації своїх міст та країн, знайомили інших учасників із національними легендами й традиціями, знайомилися та спілкувались один з одним.

Вчитель-учасник проекту від України:
Майя Селятіна, Одеська спеціалізована школа № 10
Країни-учасники:
Австрія Словаччина Франція Румунія Туреччина Україна Вірменія
Мета проекту:
сприяти розвитку в учнів комунікативних і мовленнєвих навичок, мотивувати їх до спілкування англійською та підвищити інтерес до вивчення історії, географії, екології, традицій, мистецтв, краси своєї країни
Предмети:
Історія культури, Історія, Географія, Мова та література, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
13–17 років
Інструменти:
електронна пошта, блог, соціальні мережі, пошта, телефон, відео- та аудіоматеріали, PowerPoint, e-books, Skype
Результати:

Відгук вчителя:

Майя Селятіна: «Проект був створений під час мого перебування у Відні на eTwinning-конференції, присвяченій розвитку Дунайського регіону. Тож мені одразу було дуже цікаво працювати у цьому проекті з колегами, які мешкають в одному регіоні зі мною, адже наші країни мають дещо схожі проблеми. Учні також отримали можливість познайомитись та спілкуватись один з одним як у рамках проекту, так і поза ним. Теми, які ми обговорювали разом, були тісно пов’язані із навчальним матеріалом, тому проектна діяльність та шкільна програма тісно перепліталися. Під час роботи у проекті учні мали чудову можливість відпрацювати навчальний матеріал та закріпити нові навички й вміння, набуті на уроках. Крім того, проект сприяв удосконаленню в учнів навичок мовлення, співпраці, індивідуальної та групової роботи».

Відгуки учнів:

Владислав Назаренко (10 клас): «Мені сподобалось працювати у проекті, оскільки така робота – набагато цікавіша, ніж просто робота на уроці. Також мені сподобалося спілкуватися з учнями інших країн у Skype та переписуватися з ними англійською мовою».

Проект стартував  25.06.2014.