eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

My Wonderful School Life

14 липня 2015 року

Ініціатори проекту – українські ітвіннери, співавтор – румунська колега Juliana Ciubuc. Проект об’єднав дітей з різних держав в один віртуальний клас, допоміг вирішувати питання сьогодення, розвивати творчі здібності й таланти, знайомити учнів між собою, вивчати країни, історію та культуру партнерів. У рамках проекту був проведений конкурс малюнків «Мої добрі вчинки» та «Міжнародний день числа Пі» , після чого українська школа випустила книжку з малюнками конкурсантів. Також відбулися дві скайп-зустрічі (на першій українці показали постановку Вертепу та розповіли про святкування Різдва; на другій – провели майстер клас з розписування писанок та розказали про Великодні традиції). Партнери колективно створили спільну емблему проекту та розробили макети грамот і дипломів за виконання завдань у проекті. Створені сторінка педагогів проекту, сторінки кожної школи-партнера, галереї із фотографіями, відео та учнівськими малюнками.

Вчитель-учасник проекту від України:
Наталія Грушко, Заліщицька державна гімназія, Тернопільська обл., Олена Артюх, Учбово-виховний комплекс міжнародних відносин імені В.Стуса, м.Львів
Країни-учасники:
Польща Угорщина Болгарія Франція Литва Румунія Туреччина Македонія Україна Грузія Молдова Туніс
Мета проекту:
виховувати дітей як громадян, здатних жити у правовій державі, національно свідомих, життєво і соціально компетентних, здатних здійснювати самостійний вибір і приймати відповідні рішення у життєвих ситуаціях; сприяти зростанню творчого й духовного потенціалу особистості, розкриттю здібностей і талантів; розвивати дитяче самоврядування; стимулювати саморозвиток, самовиховання, самоосвіту учнів; розвивати розумові та фізичні здібності учнів; формувати високу пізнавальну культуру та сприяти організації змістовного дозвілля школярів
Предмети:
Основи здоров’я, Етика, Охорона навколишнього середовища , Акторська майстерність, Основи громадянського права, Образотворче мистецтво, Музика, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Міжпредметний цикл
Мови проекту:
румунська, польська, німецька, англійська
Вік учнів:
6-18 років
Інструменти:
TwinSpace, Skype, презентації, фото, відео, сайти, блоги та соціальні мережі
Результати:

Відгук вчителя:

Наталія Грушко: «У рамках проекту між вчителями відбувається  обмін сценаріями та ідеями виховних заходів, є можливість отримати пораду та безцінний досвід спілкування. Наприклад, зараз розпочалося активне обговорення та підведення підсумків роботи у проекті на linoit.

Завдяки роботі у проекті, я знайшла багато друзів, з якими навіть не мріяла познайомитися. З однією ми обмінюємося цікавими власними фото природи, з іншим – обговорюємо новинки у книгодрукуванні, ще з іншим – ділимося проблемами виховання. Також ми обмінюємось сценаріями, вчимося виготовляти цікаві вироби тощо. На сьогоднішній день я маю близько чотири сотні друзів з різних країн. А яку радість приносять  наші дипломи та грамоти, відгуки та лайки, статті у національній пресі! Що може бути кращим, аніж коли відчуваєш, що робота приносить задоволення, радість, щастя, перетворює будні на свята!».

Відгуки учнів:

Оксана Кукурудзяк (13 років): «Під час роботи у проекті зі мною відбувалися такі метаморфози, що неможливо передати. Коли ми почали думати, як би самим започаткувати проект, яким він має бути, що він має вирішувати – я захотіла стати учителем. Як добре, що можна так працювати, що до цього будуть залучені учителі, ровесники з інших держав, з якими ми зможемо спілкуватися. Але коли ми разом з іноземними партнерами розробляли макети грамот, тоді я вирішила стати дизайнером. А коли ми прикрашали автобус до Дня матері та для бійців АТО, – я захотіла бути кореспондентом, який сповістить усім про такі чудові вчинки. А наші скайп-зустрічі, майстер-класи, виступи – усе це спонукало мене стати акторкою. А  під час конкурсу наших малюнків я відчула, що можу навіть організовувати персональні виставки. Завдяки роботі у проекті я відкриваю у собі нові якості, я змінюють, я розумію, що eTwinning – це не просто проектна робота, а те, завдяки чому я стаю творцем і проектувальником власного життя». 

Тетяна Качор (13 років): «Проектна робота дала мені можливість спрямувати моє захоплення фотографією у правильному напрямку. А методички з проекту розкрили мені очі на цікаві та неочікувані факти. Дякую усім за роботу».

Василь Гарасимчук (12 років): «Проект розвив у мені якості кінорежисера. Я навчився монтувати фільми, маю свій канал на youtube, у кінці навчального року отримав директорську премію за монтаж фільмів для eTwinning».

Андрій Сендзюк (13 років):  «My Wonderful School Life» дозволив нашому класу стати переможцем гімназії у номінації «Громадсько-активний клас». І ми сподіваємось на перемогу від eTwinning у кінці року».

 

Також в рамках проекту українські ітвіннери прикрасили міський автобус на День матері та взяли участь в оформленні автобусів для АТО, що стало хорошим прикладом для наслідування з боку партнерів. У Facebook  створені кілька  груп «My Wonderful School Life».

Проект стартував  28.11.2014.