eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Continue the story

10 липня 2015 року

Проект присвячений пригодам маленької собачки Кнопки з України, яка подорожувала Україною, Болгарією та Італією, а головне – заохоченню учнів трьох країн до спілкування, розвитку в них творчих та комунікативних навичок. Ми всі любимо вигадувати історії, так чому б це не зробити разом? Під час проекту учні робили доповіді та презентації про свої школи, погоду, географічні й історичні особливості своїх країн; про улюблені місця, свої захоплення, улюблених тварин і домашніх улюбленців.

Вчитель-учасник проекту від України:
Майя Селятіна, Одеська спеціалізована школа № 10
Країни-учасники:
Італія Болгарія Туреччина Україна Грузія
Мета проекту:
сприяти розвитку в учнів комунікативних, мовленнєвих, творчих навичок та здібностей; заохотити та мотивувати їх до спілкування англійською та вивчення інших предметів.
Предмети:
Історія культури, Історія, Географія, Акторська майстерність, Образотворче мистецтво, Мова та література, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
9-14 років
Інструменти:
електронна пошта, блог, пошта, телефон, відео та аудіо, PowerPoint, e-books, Skype
Результати:

Відгук вчителя:

Майя Селятіна: «Мені було дуже приємно бачити, як все більше захоплення виказували мої учні, як вони були зацікавлені у тому, щоб поспілкуватися зі своїми партнерами-учнями з інших країн, поділитися з ними чимось  тощо. Проект був тісно пов'язаний із навчальною програмою,  сприяв відпрацюванню граматичних та лексичних тем з курсу англійської мови для 4-го та 8-го класів, формуванню та удосконаленню в учнів мовленнєвих навичок і компетенцій. Більше того, проект був створений як частина робочого навчального плану з англійської мови. В  рамках роботи над проектом учні вчилися складати усний та письмовий опис; брати участь у діалогах; висловлювати свою думку англійською мовою, користуючись вивченим або тим, що зараз вивчається,  лексичним та граматичним матеріалом уроків; вживати нові мовленнєві конструкції та звороти. Особливо мене вразило бажання учнів спілкуватись «вживу» по Скайпу».

Відгук учня:

Вероніка Дімчева (8 клас): «Я вважаю, що цей проект був дуже корисний, тому що я знайшла друзів в інших країнах та мала можливість спілкуватись англійською. Ще мені було цікаво створювати історію про собаку та робити різні завдання для проекту».

Проект стартував 01.02.2015.