eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Why We Love Pets

29 травня 2015 року

Проект розкриває ставлення учнів з різних країн до своїх домашніх тварин. Вони поділяться своїми ідеями та причинами, які надихають їх на те , щоб мати домашніх улюбленців. Учні обговорюють види тварин, які вони воліють мати; як вони доглядають за ними. Також вони мають можливість поділитися своїми спостереженнями за поведінкою та звичками домашніх улюбленців

Вчитель-учасник проекту від України:
Олена Музика, Черкаська спеціалізована школа №17, Ірина Кравченко, Черкаська гімназія №31
Країни-учасники:
Італія Данія Україна
Мета проекту:
мотивувати учнів до вивчення, використання та вдосконалення своїх знань з англійської мови; налагодити товариські зв’язки із дітьми з інших країн світу
Предмети:
Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Біологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
10-12 років
Інструменти:
фото, відео, зображення та малюнки, електронна пошта, PowerPoint
Результати:

Відгук вчителя:

Олена Музика: «Участь в проекті стала для мене не тільки корисним фаховим досвідом, а й дала можливість познайомитися з колегами інших шкіл та зазирнути в особисте життя моїх учнів. Було приємно спостерігати за їхньою роботою над проектом, палким бажанням поділитися своїм досвідом та очікуванням листів, фотографій і презентацій італійських й українських школярів. Радію тому факту, що це – не тільки наша перша участь в проектах eTwinning plus ,  а й перший проект власного заснування та виробництва. Також участь в ньому дає  можливість моїм учням вчитися працювати в команді й толерантно відноситися один до одного».

Відгуки учнів:

Катерина Авласова: «Проект у якому ми приймали участь згуртував та зблизив увесь клас. А ще завдяки ньому я знайшла нових друзів. Спілкуючись з ними, я розвиваю свої знання з англійської мови».

Анастасія Купчак: «Мені дуже сподобався цей проект, бо він зближує людей по всьому світу, розвиває англійську мову. Завдяки ньому я познайомилась з дітьми, які живуть на іншому куточку планети. Також я дізналась про Італію, її звичаї, систему навчання та  зрозуміла, що наші домашні улюбленці об’єднали нас». 

Проект стартував  11.2014.