eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

E-Dictionary

12 травня 2015 року

Учні країн-учасниць, використовуючи різні інтернет- ресурси, створюють ілюстративні картки зі значенням слова рідною та англійською мовами. На початку проекту вони знайомляться, презентуючи свої школи та класи. Наступним кроком є створення спільного списку слів, ілюстрацій та пояснень. Завершальним етапом є створення спільної бази слів різними мовами.

Вчитель-учасник проекту від України:
Руслана Опришко, Школа І ст. – гімназія ім. Андрія Шептицького м. Стрия; Олександра Бондаренко, Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст.№29; Ольга Черчель, «Новопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад)»
Мета проекту:
створення з учнями спільного словника в електронному вигляді
Предмети:
Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
6-13 років
Інструменти:
електронна пошта, чат, форум, PowerPoint, відео, зображення та малюнки, веб-публікації, онлайн-колажі, Project Diary, Twinspace
Результати:

Відгук вчителя:

Руслана Опришко: «Цей проект є дуже корисним для загального розвитку учнів. Діти отримали можливість  познайомитися зі своїми ровесниками з країн-учасниць. Дехто з них навіть уперше дізнався про існування деяких країн, про їхні традиції, звичаї та спосіб життя. Також учні мають можливість не тільки вивчити значення слова різними мовами, але й розвинути творчі здібності, попрацювати з різними інтернет-ресурсами, вивчити їхній потенціал та удосконалити свої комунікативні навички.

Проект легко поєднується з навчальною програмою. Брати участь у ньому в якості вчителя – не викликає ніяких труднощів. Всі вчителі - координатори радо співпрацюють та дають поради щодо проекту. Я здобула новий досвід організації та ведення проекту онлайн, відкрила для себе чимало інтернет - ресурсів та  встановила контакти з багатьма іноземними вчителями. Це дало мені можливість отримувати новий досвід та ділитися ним».

Відгуки учнів:

Олексій Опришко (7 клас): «Я вперше беру участь в такому проекті. Найбільше мені подобається те, що ми працюємо на комп’ютерах. Для себе я вивчив таку програму як edu.buncee.com і тепер можу легко  створювати різні картинки. Раз на тиждень ми маємо урок eTwinning, де показуємо свої роботи і розглядаємо роботи дітей з інших країн».

Олена Садова (7 клас): «Я люблю брати участь у різних проектах. «E-dictionary» для мене є дуже цікавим, тому що я люблю іноземні мови. Найбільше мені подобається читати слова різними мовами. Деякі з них є дуже подібні до українських, особливо в болгарській, польській та словенській мовах».