eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Let’s be friends

6 квітня 2015 року

У рамках проекту діти знайомляться та заводять дружбу між собою, обмінюються листівками, практикують навички співпраці; вивчають повсякденне життя та культури країн-партнерів.

Вчитель-учасник проекту від України:
Юлія Григоренко, Валерія Коровіна, Решетилівська ЗОШ І ступеня, Полтавська обл, Ганна Козловська Гімназія №48,м.Київ, Надія Головчук Старокутська загальноосвітня школа, Івано-Франківська обл.
Країни-учасники:
Франція Литва Латвія Румунія Туреччина Україна Грузія
Мета проекту:
мотивувати учнів до вивчення та вдосконалення своїх знань з англійської мови; налагодити товариські зв’язки із дітьми з інших країн світу
Предмети:
Предмети початкової школи, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
6-10 років
Інструменти:
пошта, фото, відео, електронна пошта, Padlet, Movie Maker, Power Point, Calameo, Twinspace
Результати:

Відгук вчителя:

Юлія Григоренко: «Участь у проекті  мені, як учителю, дала змогу спілкуватися з колегами з інших країн, вдосконалити педагогічні вміння, підвищити рівень володіння англійською мовою, опанувати багато електронних програм. Проект спрямований на участь учнів початкової школи, що тільки починають вивчати англійську. eTwinning для них – це найкращий мотивуючий аспект, адже  вони практично пересвідчились, що знання англійської мови просто необхідне для спілкування з іноземними друзями. Увесь лексичний матеріал проекту тісно пов'язаний з навчальною програмою, оскільки діти закріплюють  отримані знання під час роботи над завданнями проекту».

Відгук учня:

Анна Коваленко (1 клас): «Мені дуже сподобалось брати участь у проекті, тому що тепер я маю декількох іноземних друзів. Я з нетерпінням чекала на листи від них і дуже цікаво було їх відкривати!».

Проект стартував  20.10.2014.