eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Pinocchio

30 березня 2015 року

Проект заснований на історії Піноккіо. Учасники представляють себе і свої школи, використовуючи фотографії, презентації, електронну пошту; створюють відео й презентації на основі діяльності проекту. Також у планах – проведення виставки коміксів, ілюстрацій і плакатів; створення нової історії Піноккіо через TwinSpace; проведення театралізованої вистави.

Вчитель-учасник проекту від України:
Надія Головчук, Старокутська загальноосвітня школа I-III ступенів
Країни-учасники:
Італія Польща Угорщина Греція Болгарія Латвія Румунія Туреччина Україна Грузія
Мета проекту:
викликати інтерес дітей до літератури; активізувати взаємодію між вчителями, дітьми, батьками і шкільним співтовариством в цілому; сприяти комунікації між дітьми та вчителями за допомогою використання робочого простору та електронного чату.
Предмети:
Математика/Геометрія, Іноземні мови, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Мова та література, Музика, Акторська майстерність, Історія, Предмети початкової школи
Мови проекту:
англійська, болгарська, румунська
Вік учнів:
4-10 років
Інструменти:
електронна пошта, веб-публікації, відеоконференції, відео, фото, малюнки, форум, чат, МР3, Powerpoint, TwinSpace, Project Dairy
Результати:

Відгук вчителя:

Надія Головчук: «Моїм учням і мені дуже подобається брати участь в проекті, адже він не складний, яскравий та цікавий. Кожен етап проекту – захоплюючий та навчальний; дає змогу залучити учнів з різним рівнем володіння англійською мовою, що значно підвищує мотивацію та надає їм впевненості у своїх силах».

Відгук учня:

Вікторія Катеринчук (3 клас): «Мені надзвичайно приємно бути учасницею проекту «Піноккіо», оскільки я дуже люблю казки. Я дізнаюся багато цікавого та знайомлюся зі своїми однолітками з багатьох країн. Уроки, на яких ми працюємо над проектом, є веселими й цікавими».

Проект стартував  01.2014.