eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

FESTIVALS AROUND THE WORLD

16 березня 2015 року

Відвідати віртуально фестиваль з іншої країни – наче покласти її культуру під мікроскоп. Саме це і робить проект, знайомлячи його учасників з фестивалями та святкуваннями – як проявами культури, історії, звичаїв, традицій народів Європи та їхнього сьогодення. Команди-учасниці презентують себе, свою країну та регіон; обмінюються інформацією про національні, сезонні, релігійні й місцеві фестивалі та святкування; розповідають пов’язані з ними історії, цікаві факти, міфи й легенди. Учні також створюють символи й талісмани до святкувань своїх партнерів. Основна ціль проекту – створення європейського фестивального календаря.

Вчитель-учасник проекту від України:
Олена Кононенко, Спеціалізована школа № 5, м. Монастирище, Черкаська область
Країни-учасники:
Італія Польща Словаччина Греція Болгарія Данія Іспанія Литва Норвегія Туреччина Україна
Мета проекту:
розвинути пізнавальну активність учнів та навички співпраці в команді, вдосконалити їхні цифрові компетенції, покращити навички спілкування англійською мовою, ознайомити з культурою Європейських країн.
Предмети:
Історія, Образотворче мистецтво, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
11-14 років
Інструменти:
відео, фото, зображення, електронна пошта, форум, Twin Space, Power Point, Voki, Thinglink, Google Disk, Prezi
Результати:

Відгук вчителя:

Олена Кононенко: «Цей проект – це чудовий спосіб здійснювати продуктивне міжкультурне і міжособистісне спілкування; представляти вітчизняну культуру і пізнавати іншомовну культуру в процесі  їхнього діалогу; розвивати креативність учнів. Крім того, проблемні питання , поставлені у ньому, повністю співпадають з програмною темою з англійської мови у 8-му класі «Фестивалі і святкування». Сюди увійшли і лексика, і пасивний стан дієслів, і структура інформаційно-описової статті.

Проект став гарним мотиваційним фактором для мене й учнів. Це не просто вид роботи, де потрібні певні знання та використання технологій, це в першу чергу гарний досвід взаємодії, співпраці й пошуку. Ми вчимося брати на себе відповідальність, знаходити нестандартні рішення. Ми разом приходимо до розуміння важливості роботи в команді; необхідності оволодівати навичками ефективної комунікації , толерантності; разом навчаємося використовувати сучасні ІКТ для реалізації власних ідей».

Відгуки учнів:

Кучеренко Дарія: «Для мене проект – це осередок гарного настрою, бо я можу разом з друзями побувати на різноманітних фестивалях та святкуваннях у різних куточках Європи. Звісно, можна дізнатися про них з Інтернету чи з телепередач, але набагато цікавіше, коли про це розповідають твої однолітки. А ще приємно, що наші роботи завжди з нетерпінням чекають в Іспанії, оскільки один з учасників є українцем, його батьки виїхали туди працювати. Однокласники підтримують його і він дуже пишається, що ми так гарно представляємо нашу країну».

Пачесюк Михайло: «Мені дуже цікаво працювати у проекті. Завдяки йому я дізнався про багато незвичайних способів презентувати матеріали і зараз я використовую їх на інших уроках. Ми робили відео, інтерактивні фото з Voki, презентації в Prezi; створювали в групах онлайн-презентації на Google-диску. Це дуже цікаво і дуже захоплює. Тепер з нетерпінням чекаю на створення спільного  календаря європейських фестивалів та свят».

Проект стартував  03.11.2014.