eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Let’s talk about the future

2 березня 2015 року

Проект-роздум: яким буде наше майбутнє? Учні в повсякденному житті розвивають свої ідеї щодо майбутнього, обговорюють професії, подальші плани, сім’ю та інші питання, що турбують підлітків. Проект розглядає наступні теми: спілкування членів сім'ї, професія, спосіб життя, цінності та погляди, технології, довкілля, подорожі тощо. В роботі учні представляють себе, свою країну, власні ідеї та погляди на запропоновані теми. Вони спілкуються та оцінюють роботу своїх партнерів та вчаться спільно працювати над проектом.

Вчитель-учасник проекту від України:
Наталія Орлик, Спеціалізована школа №3, місто Хуст
Країни-учасники:
Італія Польща Хорватія Франція Румунія Україна Вірменія Азербайджан
Мета проекту:
спонукати учнів до сприйняття європейського бачення свого майбутнього; роздуму над майбутнім планети, рідної країни та свого власного в наступних аспектах: проблеми довкілля та здоров'я молоді, сім'я та робота, вибір професії, сучасні технології та молодь, збереження самобутності у вік глобалізації. Також метою є підвищити рівень комунікативної компетенції учнів, навчити їх ділитися своїми ідеями з дітьми інших країн та відстоювати свою думку; більше застосовувати ІКТ на уроці.
Предмети:
Іноземні мови, Мова та література, Музика, Образотворче мистецтво, Основи громадянського права, Економіка, Етика, Географія, Основи здоров’я, Право, Психологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
14-16 років
Інструменти:
відео та фото, РРТ, блоги, електронна пошта
Результати:

Відгук вчителя:

Наталія Орлик: «Найбільший виклик проекту – потреба у швидкому оволодінні інструментами eTwinning (це був перший мій проект) та підготовка матеріалів за запропонованим графіком. Проект допоміг зміцнити стосунки в групі та налагодити співпрацю між учнями, призвичаїти їх до командної роботи. Він став для них величезним стимулом до навчання, надав додаткові можливості спілкування англійською та покращення рівня знань. Проект чудово підходив до шкільної програми учнів 10-го класу. Він охоплює теми «Я, моя сім'я та мої друзі», «Захист довкілля», «Вибір професії», «Харчування» та «Спорт», «Мистецтво».

Відгуки учнів:

Іра Гончарова: «Проект змусив мене ще раз замислитися над своїм майбутнім.  Особливо сподобалась робота над темою «How to reconcile family and work» (Як узгодити сім'ю та роботу». Я підготувала РРТ,  де виклала свої роздуми, і, що найцікавіше, отримала багато схвальних відгуків. Виявляється, я маю багато однодумців закордоном».

Натка Орлик: «Мене завжди турбувало те, що у багатьох людей – споживацьке ставлення до природи. Ми знищуємо все, до чого торкаємось. Це страшно. Цей проект – унікальна можливість виразити свої думки і привернути увагу партнерів до проблем навколишнього середовища та спроба показати, якою прекрасною є наша планета! Також це нагода поспілкуватися з однолітками з інших країн та ще й англійською мовою. Я в захопленні від цього проекту».

 Проект стартував  08.08.2013.