eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

At the Youth Club

4 лютого 2015 року

Проект полягає в тому, що учні можуть дізнаватись одне про одного: про їхні країни, культуру й традиції, життя та захоплення молоді. Учні мали можливість ділитися власним досвідом, вчились бути частиною одного цілого, співпрацювати з однолітками. Вони вчилися поважати думки та ідеї інших. Також діти та вчителі розвивали свої комунікативні навики та навики роботи з сучасними технологіями.

At the Youth Club
Вчитель-учасник проекту від України:
Вікторія Доленко, Старокостянтинівська гімназія Старокостянтинівської міської ради ім. С.М.Бондарчука.
Країни-учасники:
Італія Греція Іспанія Португалія Румунія Туреччина Україна Грузія Вірменія
Мета проекту:
співпраця та спілкування з використанням англійської мови, розширення знань про культури інших країн, вдосконалення навичок роботи з комп’ютерними технологіями.
Предмети:
Фізичне виховання, Географія, Охорона навколишнього середовища , Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Інструменти:
електронна пошта, відео, фото, малюнки, веб-публікації, чат
Результати:

Відгук вчителя:

Вікторія Доленко: «Участь у цьому проекті захопила мене та учнів повністю. Школярі настільки яскраво та оригінально представляли себе, свою країну, свої захоплення, що ми завжди справлялись з поставленими завданнями. Під час конкурсу логотипів проекту, наш логотип зайняв 2-ге місце серед усіх учасників. Це теж стало приємною перемогою. Учні намагались спілкуватися лише англійською мовою зі своїми однолітками з інших країн, освоїли нові програми, наприклад, Animoto, SlideShare, SlideBoom, Woki. Проект був тісно пов’язаний з навчальною програмою, адже його теми – актуальні в наш час. Було трохи шкода, що він закінчився. Але ми продовжуємо брати участь в нових, не менш цікавих проектах е-Twinning».

Відгук учня:

Ірина Сукманюк  (14 років): «Так цікаво спілкуватись з однолітками з інших країн! Мені було корисно порівняти свій рівень знань з англійської мови з іншими учнями. Я для себе зрозуміла, що можу спілкуватись англійською на будь-які теми. Коли я не знала, як сказати те чи інше слово, я користувалася словниками, запитувала поради вчителя. Також я навчилася створювати короткі відео та презентації.  Найбільше мені сподобалось готувати презентацію про улюблену страву, адже я залучила до цього всю свою сім’ю! Я взнала дуже багато нового про школи в інших країнах, про життя підлітків там і навіть завела нових друзів».

Відео

Проект стартував  26.08.2013.