eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

International Friendship

2 лютого 2015 року

Проект спрямований на мотивацію учнів до вивчення англійської мови, історії, культури й традицій інших країн. Також надає можливості вчителям обмінюватись досвідом із іноземними партнерами.

Вчитель-учасник проекту від України:
Клауріта Фокіна, Спеціалізована середня загальноосвітня школа №9 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Дніпропетровськ
Країни-учасники:
Італія Польща Греція Болгарія Румунія Туреччина Україна
Мета проекту:
мотивувати учнів вивчати англійську мову, пізнавати шкільне життя та культурні відмінності різних країн, а також розвинути навички IT, командної роботи, створення оригінальних і креативних робіт.
Предмети:
Географія, Акторська майстерність, Образотворче мистецтво, Музика, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Інструменти:
електронна пошта, чат, група проекту у Facebook, мультимедійні презентації, аудіо та відео, Movie Maker, Twin Space
Результати:

Відгук вчителя:

Клауріта Фокіна: "Для на с із учнями це не перша участь у проектах eTwinning Plus, але вперше ми мали можливість створити свій власний проект.  Учні завжди раді нагоді поспілкуватись англійською мовою зі школярами  інших країн, розширити свої знання з історії та географії та, насамперед, поділитись традиціями та особливостями культури власної країни.

Учні працювали над проектом "International friendship" як позакласно, так і під час уроків англійської мови, так як етапи проекту співпадали зі шкільною програмою. Позакласна робота полягала у створенні відеопрезентації рідного міста,  для участі у етапі  "Winter activities" учні встановили у міському парку власноруч виготовлені годівниці для птахів.  

Участь у проекті надає вчителю та учням багато можливостей у вивченні англійської мови, розширенні кругозору, розвитку лідерських якостей та вмінні працювати у команді."

Відгуки учнів:

Мар’яна Гарєєва (8 клас): «Цей проект дозволив мені знайти багато нових друзів, отримати знання з культури та історії різних країн».

Ольга Левітан (8 клас): «Мені сподобався проект, тому що ми мали можливість спілкуватися  з учнями різних європейських країн англійською мовою. Особливо цікавим було завдання зі створення відеопрезентації рідного міста».

Вчителі-учасники проекту від України:  Клауріта Фокіна, Комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови» Дніпропетровської міської Ради.

Проект стартував  07.11.2014.