eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Creative Recycling Through Art

30 грудня 2014 року

Проект визнано одним з п’яти найкращих проектів 2014 року в Україні. Проект передбачає залучення учнів 5-6 класів до виготовлення виробів своїми руками з непотрібної, на перший погляд, сировини: використаної деревини, пластику, пластмаси, тканини, ниток, картону, газет, дисків.

Вчитель-учасник проекту від України:
Вікторія Гарбуз, Ковельська міська гімназія, Волинська область
Країни-учасники:
Греція Іспанія Україна
Мета проекту:
навчити учнів любити природу та дбати про неї, бачити красу навколо себе та створювати вироби ручної роботи з попередньо використаної сировини.
Предмети:
Трудове навчання, Основи здоров’я, Образотворче мистецтво, Іноземні мови, Природознавство
Мови проекту:
іспанська, грецька, англійська
Вік учнів:
10-12 років
Інструменти:
електронна пошта, чат, блоги, форум, мультимедійні презентації, аудіо та відео, Movie Maker, Twin Space
Результати:

Відгук вчителя:

Вікторія Гарбуз: «Працювати в проекті цікаво й нескладно. Мої колеги з Іспанії та Греції – творчі та ініціативні вчителі. Ми обмінюємося досвідом, ідеями, обговорюємо етапи роботи над проектом. Під керівництвом учителя трудового навчання гімназії, яка є співкоординатором проекту, учні виготовляють вишукані креативні вироби з використаної сировини та надають їм друге життя. У свої вироби гімназисти вкладають  душу, майстерність, індивідуальний підхід, фантазію та творчість. Діти вдосконалюють свої вміння з англійської мови, навчаються презентувати себе та цікаво розповідати про свої вподобання, гімназію, сім’ю, друзів. Учні створили неповторні логотипи, які відображають тематику проекту. Відбулося голосування, під час якого іспанські та грецькі школярі проголосували за найкращий логотип проекту. Переможцем стала робота, створена ученицею нашої гімназії».

Відгуки учнів:

Лещук Анастасія (6 клас): «Мені подобається брати участь у проекті. Цікаво представити не лише себе, а й переглянути презентації, відеоролики та фотографії, якими з нами діляться інші учасники проекту. Я дізнаюся багато нового від інших дітей. Я зрозуміла, що у нас спільні інтереси, однакове бачення того, як зберегти природні ресурси. Під час проекту я знайшла для себе чимало творчих ідей, навчилася працювати в групі та представляти свій проект».