eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

European meetings

24 грудня 2014 року

Проект визнано одним з п’яти найкращих проектів 2014 року в Україні. Учні знайомляться, використовуючи чат, форум, е-пошту. Презентують свої школи та традиції, міста й країни, створюючи презентації та відео. Обговорюють ситуацію в Європі та діляться думками щодо того, наскільки вони відчувають себе європейцями. Співпрацюють в міжнародних командах, розробляючи запитання для анкетування.

European meetings
Вчитель-учасник проекту від України:
Тетяна Ярмиш, Смілянський природничо-математичний ліцей
Країни-учасники:
Польща Фінляндія Франція Німеччина Румунія Туреччина Україна
Мета проекту:
покращити навички спілкування англійською мовою, вдосконалення цифрових компетенцій, сприяти вивченню інших культур та глибшому усвідомленню своєї ідентичності, розвивати навички співпраці в команді.
Предмети:
Історія, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
французька, англійська
Вік учнів:
15-17 років
Інструменти:
фото, відео, електронна пошта, блог, Power Point, MP3, TwinSpace
Результати:

Відгук вчителя:

Тетяна Ярмиш: «З’явилась  можливість: розширити сферу застосування знань та практики  мовлення в школі без поглибленого вивчення  англійської мови; залучити учнів з різним рівнем володіння англійською мовою, що значно підвищило мотивацію та надало їм впевненості; потренувати спілкування в реальних життєвих ситуаціях. Проект легко інтегрувався в навчальну програму. Також містив міжпредметні зв’язки, наприклад у темах: «Євросоюз та Україна» (поєднав предмети історія й англійська мова), «Освіта в Україні та країнах Європи» ( історія та англійська), створення веб-сторінки (інформатика)».  

Відгуки учнів:

Марія Затхей: «Ми вчились не по підручнику, а використовували матеріли, підготовлені  нашими партнерами по проекту і дізнавались про їхні школи й міста. Ми порівнювали  і вчились один в одного. Я ніколи не забуду, як наша команда знімала відео про наше місто, бігаючи до пізнього вечора по засніжених вулицях».

Катерина Костенко: «Ми були зворушені словами підтримки, які почули  від учнів з Польщі та Франції  під час трагічних подій на Майдані минулої зими. Їм було цікаво почути від нас, що відбувається в Україні і ми відчували відповідальність за те, щоб наші однолітки  почули нашу думку і знали правду про ті події. Це було живе спілкування,справжні EUROPEAN MEETINGS. Було відчуття, ніби ми вчились в одному класі, а не на відстані в сотні кілометрів».

Проект стартував  01.2014.