eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

A Letter To Santa

24 грудня 2014 року

Це різдвяний проект, у процесі якого учні створюють віртуальні постери (глоги), використовуючи різноманітні інструменти – тексти, відео, фото та аудіо. Створюючи глоги, учні згадують найкращі моменти 2014 року, записують різдвяні побажання, презентують національні особливості святкування Різдва у своїх країнах, обговорюють можливі подарунки до свят та обмінюються святковими листівками. У переддень Різдва всі глоги будуть зібрані на спільну онлайн-дошку Linoboard та відправлені Санті.

Вчитель-учасник проекту від України:
Людмила Побережна, НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія № 30 ім. Т. Шевченка Вінницької міської ради
Країни-учасники:
Італія Польща Греція Болгарія Португалія Румунія Україна Азербайджан
Мета проекту:
моральне та етичне виховання учнів, вивчення звичаїв святкування Різдва в інших країнах, ведення мультикультурного діалогу за допомогою сучасних комунікаційних технологій, розвиток уяви та фантазії.
Предмети:
Етика, Технологія та дизайн , Основи громадянського права, Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
8-10 років
Інструменти:
фото, відео, текст, аудіо, електронна пошта, Power Point, Glogster, Animoto, Linoboard, Desktop, Twinspace
Результати:

Відгук вчителя:

Людмила Побережна: «Моїм учням і мені дуже подобається працювати у даному проекті, адже він не складний, цікавий та яскравий. Тема й завдання проекту дають можливість залучити учнів різного рівня підготовки, тож кожен може взяти посильну участь у ньому. Новим та дуже корисним стало те, що ми з учнями опанували такі програми як Glogster та Linoboard. Проект тісно пов’язаний з навчальною програмою, адже його, при бажанні, можна включати до багатьох обовязкових тем. Я, наприклад, включила його до теми 5 класу «Мій вільний час. Хобі».

Відгук учня:

Ганна Бояновська (10 років): «Уроки, на яких ми працювали над проектом, були дуже веселі. Всі малювали, писали побажання та фотографувалися. Я б хотіла, щоб так завжди було на уроках. Проект корисний, тому що ми дізналися, як писати побажання англійською мовою, читали побажання учнів з Азербайджану, Польщі та ще кількох країн, робили презентації. Сподіваюся, Санта отримає наші фотографії та побажання».

Проект стартував  23.11. 2014.