eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

World UNESCO Heritage in Europe

24 грудня 2014 року

Головним завданням проекту є створення та презентація матеріалу про місця й пам’ятки ЮНЕСКО у своєму місті. Тут можливе використання будь-яких інструментів – від малюнків та фото пам’яток, що мусять бути зроблені дітьми власноруч – до монтажу коротких відеофільмів з учнями у ролі ведучих, що іноземними мовами розповідають одноліткам з інших країн про культурне багатство своєї Батьківщини.

Вчитель-учасник проекту від України:
Христина Квятковська, Наталія Гошовська, Галина Крачковська, Львівська Лінгвістична Гімназія.
Країни-учасники:
Польща Чехія Греція Фінляндія Франція Іспанія Німеччина Румунія Україна Грузія Словенія
Мета проекту:
спільне створення веб-сайту як результату співпраці молоді всіх країн-учасниць з представленням пам’яток спадщини ЮНЕСКО у своєму місті.
Предмети:
Історія, Географія, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
чеська, грецька, польська, французька, німецька, англійська
Вік учнів:
10-14 років
Інструменти:
AnyMeeting (для проведення відеоконференції), Animoto, Windows Movie Maker, Freemake Video Converter, SolveigMM AVI Trimmer+MKV, PowerPoint, відео, skype, електронна пошта.
Результати:

Відгук вчителя:

Христина Квятковська: «Цей проект був обраний гімназією, оскільки подібна тематика є дуже актуальна для Львова, де весь історичний центр міста занесений до культурної спадщини ЮНЕСКО. Тож львівським учням є про що розповісти європейським школярам. Крім  того, це чудова нагода повправлятися  в 11 іноземних мовах в рамках проекту – це особлива навчальна цінність для учнів лінгвістичної гімназії. Дітям було цікаво почути коментарі та оцінку своєї роботи однолітками з інших країн». 

Відгук учня:

Анна Кулінченко (3 клас): «Мені сподобалася можливість знайти друзів серед  учнів шкіл Європи, нагода активного використання іноземних мов, що вивчаємо у гімназії. В рамках проекту ми також власноруч випікали Різдвяні солодощі і надсилали їх школам-партнерам. Таке єднання шкіл захоплює і вражає. Приємно було побачити, що проект є пов’язаний з реальними людьми».

Проект стартував  23. 09.2014