eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

THE HARMONY OF NATURE - THE HARMONY OF FAMILY

28 жовтня 2014 року

Проект отримав нагороду National Quality Label. Проект є міждисциплінарним, оскільки тема вибрана досить широка. Одним із напрямків роботи є дослідження сімейних та родинних цінностей, а саме виготовлення родинних дерев, написання творів про родину, розповідей про свої хобі. Також учні розповідають про традиції, звичаї своєї країни. Велика увага приділяється захисту природи, зокрема, пропаганді чистоти довкілля, веденню здорового способу життя. Діти обмінюються досвідом, вчать іноземні мови партнерів по проекту, співпрацють з іншими учасниками проекту. Також велика увага приділяється правовому вихованню - правам дитини, правам сім'ї, правам і обов'язкам громадян Європейського Союзу. Ми створили величезну галерею зображень, архів презентацій, публікацій та блог, у якому розповідаємо колегам про цікаві заходи, які проводимо для себе, наших гімназистів та жителів міста у рамках проекту.

Вчитель-учасник проекту від України:
Наталія Грушко, Заліщицька державна гімназія Тернопільської області
Країни-учасники:
Італія Польща Угорщина Чехія Болгарія Хорватія Данія Франція Литва Португалія Румунія Туреччина Македонія Україна Грузія Молдова Вірменія Туніс Словенія
Мета проекту:
обмін досвідом; навчити учнів науковому обґрунтуванню явищ в природі, застосуванню знань та використанню іноземних мов у співпраці між школами; привернути увагу до екології, прав дитини, прав сім'ї, прав і обов'язків громадян Європейського Союзу; покращити навички в сфері ІКТ.
Предмети:
Релігієзнавство, Фізичне виховання, Фізика, Основи здоров’я, Географія, Етика, Охорона навколишнього середовища , Акторська майстерність, Основи громадянського права, Образотворче мистецтво, Музика, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Міжпредметний цикл, Математика/Геометрія, Природознавство, Біологія, Хімія
Мови проекту:
румунська, італійська, литовська, французька, німецька, англійська
Вік учнів:
4-18 років
Інструменти:
блог, фото, відео, зображення, веб-публікації, PowerPoint, електронна пошта
Результати:

Відгук вчителя:

Наталія Грушко: «Завдяки роботі у даному проекті ми зробили багато корисного, цінного для себе, своїх рідних та близьких. Робота у проекті надихає, спонукає до праці та нових ідей. Я щаслива, що працюю у ньому, адже, якби його не було, хтозна, чи змогла б я реалізувати так багато корисного».

Відгуки учнів:

Тетяна Качор, Марія Гандзюк,  Софія Костинюк, Андрій Сендзюк, Віра Коцібійчук (12 років): «Ми знайшли нових друзів. Спілкуємося з ними, обмінюємося ідеями, окреслюємо плани на майбутнє. Завдяки роботі у проекті ми розширили сферу освітніх можливостей для себе, підвищили мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи».

Проект стартував  09.12.2013