eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

C*R*E*A*T*E

15 жовтня 2014 року

Проект створений для спілкування учнів з країн-учасниць за допомогою різних завдань та ігор, завдяки яким для них буде природнім розкритися та вільно спілкуватися. Діти розповідатимуть про свою культуру та традиції. Щомісяця вибирається якась тема, за якою учні створюють презентації та представляють їх. В процесі проекту учні також спілкуватимуться в чаті, створять фільми на вибрані теми, та презентуватимуть свої роботи.

C*R*E*A*T*E
Вчитель-учасник проекту від України:
Тетяна Гринкевич, Самбірська середня школа №8 з поглибленим вивченням англійської мови, Львівська обл.
Країни-учасники:
Польща Румунія Туреччина Україна Грузія Словенія
Мета проекту:
подружити учнів із різних країн; з’єднати їх за допомогою чату та презентацій;,розвивати у них уяву та креативність через роботу над проектами;покращити спілкування англійською мовою; навчити створювати короткі фільми та презентації.
Предмети:
Акторська майстерність, Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
6-15 років
Інструменти:
чат, e-mail, MP3, Powerpoint, відео,малюнки та зображення, Project Diary, Twinspace, відео-конференції, веб-публікації
Результати:

Відгук вчителя:

Тетяна Гринкевич: «Під час пошуку першого проекту мені сподобався саме цей, оскільки в нього – дуже цікава ідея. У нас склалися хороші відносини між деякими учасниками, організаторами. З України присутні три школи –  це від початку дуже зближувало. Організатор проекту – творча особистість, вона завжди допомагає, прислухається до порад. Учні спілкуються із ровесниками з Тбілісі та Словенії в чаті, працюють над проектами, провели свій власний майстер-клас для учасників нашого євроклубу( наша команда складається із євроклубівців) – це також зблизило нас. У рамках проекту учні працюють над елементами шкільної програми».

Відгуки учнів:

Тетяна Браток (15 років): «Мені сподобався проект. Зараз ми плануємо знімати короткий фільм про наше місто, його привабливість для туристів. Я створила презентацію про свої мрії та дитинство, спілкувалася в чаті, дуже активна у роботі над проектом. Цього року у нас чудові плани продовжити проект – ми знову створюватимемо  фільми та презентації».

 

Проект стартував  січень 2014.