eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Meet My Country

24 вересня 2014 року

В проекті брали участь 16 вчителів та 9 учнів з різних країн світу. Учасники знайомилися з культурним життям, звичаями і традиціями країн, представлених у проекті . Особлива увага була приділена національним і релігійним святам. У нашому навчальному закладі ми організовували відзначання Дня України, Різдва та Великодня. Святкування проводилося англійською мовою. Учні охоче малювали постери, робили різноманітні вироби на уроках трудового навчання, писали листи своїм іноземним друзям. Ми обмінялися також фотографіями цих заходів та надіслали 3 посилки з творами учнів до шкіл в Італії й Хорватії.

Вчитель-учасник проекту від України:
Надія Ананьєва, Ірина Корнієнко, Тетяна Бєляєва - Перша міська гімназія Черкаської міської ради
Країни-учасники:
Італія Хорватія Україна
Мета проекту:
познайомити вчителів і учнів з культурним життям, звичаями і традиціями країн-учасниць.
Предмети:
Трудове навчання, Образотворче мистецтво, Іноземні мови, Природознавство
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
6-10 років
Інструменти:
фото, відео, PowerPoint, електронна пошта, блог, аудіо та відео, пошта
Результати:

Відгук вчителя:

Надія Ананьєва: «Корисним педагогічним досвідом для мене стало розуміння, як вчителі й учні інших країн працюють над проектами та користуються комп’ютерними технологіями. Найкорисніший досвід отримали вчителі англійської мови та учні початкових класів, які із задоволенням дізнавалися про власні звичаї і традиції, розповідали про них своїм зарубіжним друзям та в свою чергу дізнавалися про їхнє культурне життя. Завдяки проекту поглиблене вивчення англійської мови з 1 класу стало дієвим та комунікативним на практиці».

Відгуки учнів:

Артем  Алфьоров (2 клас): «Я листувався  протягом 2 років з однолітком із Італії. Завдяки проекту я дізнався про цікаві свята України, а також про життя італійської родини».

 

Проект стартував  січень 2014