eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Metamorphoses of the Year

13 серпня 2014 року

Учасники проекту спостерігають за змінами в природі протягом року. Вони фотографують, малюють, складають вірші, дізнаються про географічне та культурне розмаїття країн, коментують роботи однолітків та працюють в міжнародних командах. Результатом проекту має бути друкований або електронний буклет.

Metamorphoses of the Year
Вчитель-учасник проекту від України:
Тетяна Ярмиш, Смілянський природничо-математичний ліцей
Країни-учасники:
Італія Польща Чехія Греція Франція Румунія Україна
Мета проекту:
вдосконалити навички спілкування англійською мовою, заохочувати вивчення інших іноземних мов, збагачувати знання учнів про інші культури та розвивати ІТ-навички.
Предмети:
Географія, Образотворче мистецтво, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
14-16 років
Інструменти:
відео, фото, блог, електронна пошта, чат, Power Point
Результати:

Відгук вчителя:

Тетяна Ярмиш: «Цікаво відбувалося знайомство з партнерами по проекту. Кожен учень створював аудіофайл з описом улюбленого предмету, не називаючи його, та розміщував його на стіні команди. Учасники з інших країн намагались відгадати цей предмет. Таким чином учні практикувались в аудіюванні ,маючи можливість чути  різні акценти, та критично оцінювали своє мовлення, слухаючи його в записі. Вважаю цей вид роботи дуже корисним та цікавим для використання  на уроках з різних тем».

Відгуки учнів:

Наталія Мурашкіна:  «Ніколи не думала, що зможу складати вірші англійською мовою. Дуже цікаво було підшуковувати риму до різних частин мови. Корисна вправа для збагачення свого словникового запасу».

Катерина Костенко: «Творити разом із закордонними партнерами інколи було складно. Справжнім викликом стало  написання вірша про літо, продовжуючи рядки  про каву та шоколад, які надіслали нам учні з Німеччини. Але ми впорались».

 

Проект стартував  січень 2014.