eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Is this castle haunted?

14 липня 2014 року

Проект отримав нагороду National Quality Label. "Is this castle haunted?" було присвячено загадковим місцям країн-учасниць. Учні описували ці місця, представляли фотографії, відеофільми та легенди про них; брали участь в онлайн-конференціях, різноманітних конкурсах (наприклад, на найкращу емблему проекту); складали «словник привидів» тощо. Також учні представляли себе, презентували свої захоплення, свої країни та цікаві місця й свята, що святкуються у їхніх країнах.

Вчитель-учасник проекту від України:
Майя Селятіна, Одеська спеціалізована школа №10 ім. Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна
Країни-учасники:
Італія Польща Чехія Греція Франція Румунія Україна
Мета проекту:
розвиток навичок співпраці, читання, письма, роботи з комп’ютером, мовних та комунікативних здібностей учнів; заохочення їх до пошуку та розвитку своїх захоплень і хобі; збагачення знань з історії, культури, літератури та мови.
Предмети:
Історія культури, Історія, Географія, Акторська майстерність, Музика, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
польська, англійська
Вік учнів:
9-15 років
Інструменти:
фотографії, відео, онлайн-публікації, PowerPoint, електронна пошта, блоги, малюнки, пошта, онлайн-конференції
Результати:

Відгук вчителя:

Майя Селятіна: «Протягом роботи над проектом новим досвідом стало проведення онлайн-обговорень, обмін проектами, презентаціями та іншими матеріалами, робота з моїми учнями над проектами й презентаціями. Цікаво було дізнатися про захоплення дітей та їхню творчість».

Відгук учнів:

Яна Ясинецька: «Проект був корисний тим, що я змогла представити свої презентації та подивитись на інші, працювати над проектами, покращувати свою англійську, спілкуватися з учнями з інших країн. Хотілося б мати більше можливостей для спілкування з іншими школярами, можливо зустрітися та попрацювати разом».

 

Проект стартував  30.11.2013.