eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

A Slice of Your Life

7 липня 2014 року

Проект отримав нагороду National Quality Label. У рамках проекту діти вчаться готувати їхній улюблений бутерброд, діляться рецептом та способом його приготування з іншими учасниками проекту. За результатами проекту буде створено спільну електронну книгу рецептів.

Вчитель-учасник проекту від України:
Олена Науменко, Черкаська гімназія 31
Країни-учасники:
Польща Франція Україна Грузія Вірменія
Мета проекту:
налагодити спілкування між учнями різних країн англійською мовою, обговорити звички у їжі, навчити учнів розумінню, що таке здорова та шкідлива їжа.
Предмети:
Трудове навчання, Іноземні мови, Біологія
Мови проекту:
польська, французька, англійська
Вік учнів:
13-14 років
Інструменти:
відео, зображення, фото, малюнки, PowerPoint, електронна пошта, блоги, Web publishing, пошта
Результати:

Відгук вчителя:

Олена Науменко: «Вивчення страв української кухні завжди було цікавим, але цей проект став особливим, оскільки, як виявилося, поняття  «український бутерброд» не існує. В той час, коли інші школярі

вдома їдять різні бутерброди, що готують їхні мами, ми з учнями вирішили навчитися готувати їх самостійно та поділилися їхніми рецептами з учасниками проекту з інших країн. Під час проекту ми найбільше потоваришували з учнями з польського містечка Вола Баторська й у квітні відвідали їх із дружнім візитом».

Відгук учня:

Олексій Недошовенко (13  років): «Мені дуже сподобалося готувати бутерброди,а найбільше – їх куштувати. В результаті проекту я вперше побував за кордоном, а саме у Польщі. Ця поїздка залишиться незабутнім спогадом на все моє життя».

 

Проект стартував 06.09.2013 р.