eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Linguistic Scenery 2013

2 липня 2014 року

Це другий випуск шеститижневого проекту, який організовується з нагоди святкування Європейського дня мов. Вчителі-ініціатори конкурсу з Румунії та Польщі ставили за мету ознайомити учнів з традиціями святкування цієї події в інших країнах та розвивати їхні інформаційно-комунікативні навички. Учасникам пропонується зробити фото, які відображатимуть мовне довкілля, в якому ми живемо. Це можуть бути фото людей, місць, предметів, пейзажів нашого довкілля, які містять щонайменше одне слово, написане на одній з європейських мов, окрім рідної. Потім проводиться фотоконкурс, де журі – вчителі з різних країн, які добре володіють англійською мовою та основами фотографування – вибирають 5 найкращих фотографій. Всі охочі учні також можуть проголосувати за фото, яке їм найбільше до вподоби.

Linguistic Scenery 2013
Вчитель-учасник проекту від України:
Тетяна Валко, Кілару І.Г., Завацька І.Ю., Дарійчук Ю.Г., Войтоловська С.В., Іванюк Т.В., Федик Ю.А., Стангрет А.В.,Кондря Н.П. - Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 22, м. Чернівці
Країни-учасники:
Італія Польща Словаччина Болгарія Хорватія Франція Румунія Македонія Україна Словенія
Мета проекту:
розвивати навики учнів у сфері інформаційно-комунікативних технологій, усного та писемного мовлення. Навчити їх звертати увагу на важливі речі під час процесу фотографування. Розширити знання дітей про багату лінгвістичну різноманітність Європи та Європейський день мов. Ознайомити їх з традиціями святкування цієї події в інших країнах та сприяти налагодженню нових знайомств.
Предмети:
Технологія та дизайн , Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
французька, англійська
Вік учнів:
9-13 років
Інструменти:
пошта, форум, PowerPoint, відео, фото, зображення, Twinspace
Результати:

Відгук вчителя:

Тетяна Валко: «Проект приніс тільки позитивні емоції і найголовніше – перемогу у конкурсі. Мої учні та я, готуючись до даної події у школі, дізналися нові цікаві факти про святкування Європейського дня мов у світі. Цікаво було спостерігати за захопленням учнів цим проектом, а саме їхнім відповідальним ставленням до поставленої задачі, взаємодією з іншими учасниками проекту під час голосування, підготовкою до заходу «Європейський день мов у СЗОШ№22». Мені також було цікаво спілкуватися з іноземними колегами, обмінюватися ідеями та думками щодо проведення даного свята в школі. Я вважаю, що участь у міжнародних проектах дає можливість створити сприятливі умови для вивчення іноземної мови, а також підвищує якість освіти, оскільки eTwinning пов’язана з навчальною програмою. У свою чергу ця програма для учнів – це чудова можливість розвивати свої знання іноземної мови, беручи участь у міжнародних проектах, що розвивають принципи толерантності та добросусідства».

Відгук учня:

Юлія Іванюк (12 років): «Працювати над даним проектом було дуже цікаво та надзвичайно відповідально. Оскільки моєю метою було створити щось оригінальне, ми з мамою довго шукали і підбирали українські хустки для створення проектної роботи «Friendship», яка зайняла І місце. Мені також було цікаво переглядати роботи інших учасників, вивчаючи нові англійські слова, дізнаватися про їхнє мовне довкілля і голосувати та коментувати ті фото, які мені найбільше сподобалися».

 

 Проект стартував 05.08.2013 р.

 

Додаткові посилання