eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Наследие ЮНЕСКО в наших странах

25 квітня 2014 року

Проект являє собою віртуальну подорож по об'єктах спадщини ЮНЕСКО в країнах Європи.

Вчитель-учасник проекту від України:
Світлана Алєксєєва, Харківська гімназія № 82
Країни-учасники:
Словаччина Чехія Естонія Литва Туреччина Україна Грузія Молдова Вірменія Азербайджан
Мета проекту:
ознайомитися з об'єктами спадщини ЮНЕСКО у своїй країні та країнах-партнерах проекту; навчитися ефективно користуватися інформаційними технологіями та пошуковими системами; удосконалити володіння російською мовою; навчитися із зібраного матеріалу створити відео-уявлення/презентацію; навчитися аналізувати зібраний відео-, аудіо- і текстовий матеріал.
Предмети:
Історія культури, Іноземні мови
Вік учнів:
15-19 років
Інструменти:
аудіоконференція, чат, електронна пошта, форум, MP3, PowerPoint, відео, фото та малюнки, Project Diary, Twinspace, відеоконференції, віртуальне середовище навчання (співтовариства, віртуальні класи), веб-публікації
Результати:

Відгук вчителя:

Світлана Алєксєєва: «Проект –  чудовий: цікава тема, прекрасна можливість не тільки познайомитися з культурною спадщиною ЮНЕСКО в інших країнах, але й дізнатися більше про свою країну. Інтеграція культур – відмінний досвід! Характерною особливістю проекту є спілкування російською мовою з дітьми із 10 європейських країн. Крім того, це ще одна можливість роботи з різноманітними ІКТ.

Мені подобається наша творча і досвідчена команда однодумців із різних країн. Важливим моментом для учнів стала відеоконференція, після чого ми реалізували реальну подорож до одного з об'єктів спадщини ЮНЕСКО: Татранський національний парк (Словаччина). Завдяки чому діти змогли зустрітися вживу, дізнатися більше один про одного й національні цінності, та на власні очі побачити відомий біосферний заповідник ЮНЕСКО. Проект має велику практичну цінність, оскільки тісно пов'язаний з інтересами підлітків, шкільною навчальною програмою і реальним життям».

Відгук учня:

Ксенія Дзюба (15 років): «Проект грандіозний, цікавий, захоплюючий, пізнавальний! Мені подобається ділитися серйозною інформацією з дітьми з інших країн. Це зовсім не так, як робити домашнє завдання в школі. Це зовсім інше: я з особливою гордістю розповідаю їм про об'єкти спадщини ЮНЕСКО в моїй країні, моєму місті. Мені дуже приємно читати хороші відгуки однолітків з різних країн Європи про свою роботу і, звичайно, самостійно коментувати вподобані мною.

А ще з'являється якийсь особливий інтерес до життя: скільки ще належить дізнатися і скільки ще хочеться побачити! Я вдячна всім, хто подарував мені таку чудову можливість працювати в цьому проекті. А найважливіше для мене було побачити своїми очима те, про що я читала і чула. Мрії збуваються – я побачила Татри! Більше того, я провела незабутні канікули з моїми новими словацькими друзями».

 

Проект стартував 24.11.2013