eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

The International Greetings 2013

25 квітня 2014 року

Діти посилали один одному скетчі гербів їхніх міст з вітаннями, написаними рідною мовою і створювали відео, в якому демонстрували , як вітатися їхньою мовою. Отримавши чорно-білі скетчі, діти шукали справжні кольори гербів міст, а потім знаходили інформацію про ці міста та країни, використовуючи карту та Інтернет, розмальовували прапор і герб. Потім кожен презентував вибраний ним герб, країну і слова вітання. До дня Європейських мов діти посилали вітальні листівки. Після захисту проектів була створена книга вітань.

Вчитель-учасник проекту від України:
Олена Науменко, Черкаська гімназія 31
Країни-учасники:
Італія Польща Хорватія Франція Іспанія Латвія Португалія Румунія Туреччина Україна Вірменія
Мета проекту:
навчити учнів з інших країн традиційно вітатися рідною мовою та вивчити вітання іншими мовами; розширити знання про своє рідне місто; навчитися шукати детальнішу інформацію про інші країни, маючи тільки деякі факти; розвинути творчий потенціал учнів; надати учням можливість поспілкуватися з однолітками з інших країн та зрозуміти важливість вивчення англійської мови.
Предмети:
Географія, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
12-13 років
Інструменти:
фото,відео, PowerPoint, пошта, електронна пошта, зображення і малюнки
Результати:

Відгук вчителя:

Олена Науменко: «Те, що виконуєш вперше, викликає певні труднощі. Мені було потрібно навчитися самостійно робити відео, розібратися, як його загрузити, як працювати у Twinspace, але саме бажання перебороти всі складнощі та навчитися співпрацювати в еТwinning  стало новим та цікавим досвідом. Проект був доступним і цікавим для учнів. Шукаючи герби інших міст та готуючи інформацію про країни, де ці міста знаходяться, учні відкрилися з нового боку,вони не просто виконували домашнє завдання, а були пошуковцями. Проект був пов’язаний зі шкільною програмою, ми вивчили розташування України по відношенню до інших країн Європи, наших сусідів, та цікаві факти про своє рідне місто».

Відгук учнів:

Денис Богун (13 років): «Це був наш перший проект  в еTwinning, але він нам дуже сподобався. Нам було дуже цікаво знаходити інформацію про герби міст, про різні країни. Дуже дивно, але до проекту я навіть не знав, як виглядає герб нашого рідного міста».

 

Добжанська Анна (13 років): «Проект допоміг мені зрозуміти, що вивчення іноземних мов є дуже важливим, якщо ми хочемо спілкуватися з іншими людьми в інших країнах».

 

Проект стартував 08.07.2013 р.