eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Myths and Legends

25 березня 2014 року

Проект отримав нагороду National Quality Label. Проект визнано одним з п’яти найкращих проектів 2014 року в Україні. Учні обмінюються презентаціями зі своїми фото й портфоліо та презентують школу, в якій навчаються; обмінюються легендами та міфами; створюють віртуальний гід по місцям, згаданим в їхніх міфах та легендах; у форматі вікторини задають питання до своїх легенд та відповідають на питання інших; знайомляться з міфами та легендами інших країн та малюють ілюстрації до них.

Країни-учасники:
Італія Польща Словаччина Бельгія Греція Болгарія Франція Іспанія Литва Португалія Румунія Великобританія Україна Грузія Вірменія Туніс Азербайджан
Мета проекту:
Обмін міфами та легендами своєї країни з іншими учасниками проекту; спонукати учнів дізнатись більше про однолітків та школи країн-партнерів, вдосконалити навички розмовної англійської мови, розширити кругозір.
Предмети:
Мова та література, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
13-14 років
Інструменти:
відео, Power Point, електронна пошта, фото
Результати:

Відгук вчителя:

Надія Вовченко: «Новими та корисними для мене стали різні види діяльності на Twinspace. Переваги проекту – велика кількість країн-учасників та вчителів (112), а відповідно й обмін корисною інформацією у великих масштабах. Учні вдосконалюють навички володіння англійською мовою та дізнаються про школи, інтереси учнів, міфи та легенди інших країн. За навчальною програмою з англійської мови для 8 класу учні вивчають теми «Я і довкілля», « ЗМІ та електронна переписка з друзями», «Школа» . Міфи та легенди учні вивчають на зарубіжній літературі за програмою для 8 класу».

Відгук учня

Михайло Малишев (14 років): «Цей проект був дуже корисний, тому що наш клас дізнався про існування багатьох нових міфів та легенд не тільки своєї країни, а й інших.  Ми познайомились з учнями з інших країн та дізнались про їхні школи. Ми також навчились робити презентації в Power Point. Потім ці презентації були надіслані школярам з інших країн. Вони дізналися багато нового про нашу культуру. Мені дуже сподобалось брати участь у проекті».

Вчителі-учасники проекту від України: Надія Вовченко, Черкаська гімназія №31; Лариса Степаненко, школа №38 ім. М.В. Челнокова, м. Севастополь, Єлизавета Овчаренко, Долинська спеціалізована школа №6, Ганна Козловська, гімназія №48, м. Київ

Проект стартував 01.09.2013 р.