eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

We are what we eat. Let’s meet through the national cuisines

18 березня 2014 року

Проект отримав нагороду National Quality Label. В рамках проекту учні розповідають про національні страви, традиції, пов‘язані з ними, діляться рецептами приготування. Вони створюють презентації, короткі фільми про традиційні страви, а також розповідають про себе.

Вчитель-учасник проекту від України:
Юлія Троян, Спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6, м. Хмельницький
Країни-учасники:
Польща Туреччина Україна Азербайджан
Мета проекту:
Створити короткий фільм (10-15 хв.) про традиційні страви країни, розповісти про національну кухню. Дати можливість учням збагатити свій словниковий запас і знання граматики англійської мови, покращити знання комп‘ютерних технологій; навчитися працювати в команді, розподіляти свої обов‘язки.
Предмети:
Історія культури, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
13-16 років
Інструменти:
фото, відео, PowerPoint, Movie Maker
Результати:

Відгук вчителя:

Юлія Троян: «Проект є дуже цікавим та корисним як для вчителів, так і для учнів. Завдяки спільній праці ми змогли вийти за рамки уроку, змінити відносини між учнями та вчителем, розкрити творчий потенціал учнів. Звичайно, дуже багато часу знадобилося виділити в позаурочний час для того, щоб обговорити організаційні питання, провести репетиції, створити презентації тощо. Але учні охоче погоджувались зустрітися у потрібний час, інколи навіть відмовляючись від важливих справ. Діти навчилися бути самостійнішими, ініціативними, усвідомлювати свою роль під час роботи в команді. Крім того, школярі покращили навички розмовної англійської мови, вдосконалили знання комп‘ютерних технологій, навчилися створювати презентації. Також багато нового вони дізналися і про свою національну кухню, традиції, звичаї, що допомогло по-новому поглянути на українську культуру, усвідомити національні цінності. Проект має надзвичайну практичну цінність, оскільки тісно пов‘язаний з реальним життям. Для декого з учнів це був перший досвід приготування національної страви. Крім того, цей проект дуже тісно пов‘язаний зі шкільною програмою, легко простежуються міжпредметні зв‘язки, зокрема,  між англійською мовою, історією, художньою культурою та інформатикою».

Відгук учня

Ангеліна Караваєва (13 років): «Завдяки проекту учні нашого класу дізнались багато нового про культуру, традиції нашої Батьківщини. Особисто мені дуже сподобався процес приготування національної страви. Ми готували борщ, виступали в ролі шеф-кухарів, розповідали про національні страви, описували процес приготування. Також мої однокласники виготовили стінгазети, плакати на задану тему. Нам дуже сподобалась наша спільна робота. На даний момент проект ще не закінчився, тому ми плануємо продовжити нашу роботу в ньому. Я хочу подякувати нашим вчителям, Клавдії Сергіївні (вчитель  української  мови) та Юлії Ростиславівні (вчитель англійської мови), які керували нашою роботою, допомагали нам . Я та мої однокласники маємо бажання і надалі брати участь у подібних проектах».

 

 

Проект стартував 15.07.2013 р.