eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Why it’s worth seeing your region?

17 січня 2014 року

В рамках проекту учні вчаться пишатися своєю батьківщиною, показують унікальність своєї країни та знайомляться з унікальністю інших місць. Зокрема, знайомляться з особливостями мови, місцевості, регіону, природних ресурсів тощо. А також представляють свої школи, знаходять друзів серед країн-партнерів, готують презентації в PowerPoint, короткі відеофільми, представляють туристичні принади свого регіону. Проект також включає індивідуальний обмін повідомленнями за допомогою email та традиційне листування. Школи розміщують матеріали у TwinSpace і організовують шкільний показ матеріалів та презентацій шкіл-партнерів.

Вчитель-учасник проекту від України:
Юлія Томковид, Гімназія №107 «Введенська», м. Київ; Наталія Орлик, Спеціалізована школа №3, м. Хуст.
Країни-учасники:
Італія Польща Словаччина Болгарія Литва Україна Вірменія Азербайджан
Мета проекту:
розширити знання учнів про різні регіони світу; удосконалити навички англійської мови та комп’ютерних технологій; навчити пишатися своєю батьківщиною, містом, навчальним закладом, розвинути почуття патріотизму та толерантності; надати можливість учням знайти нових друзів та обмінюватися своїми думками на різні теми.
Предмети:
Релігієзнавство, Історія культури, Історія, Географія, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
11-17 років
Інструменти:
фото, аудіо та відео, PowerPoint, блоги, електронна пошта, пошта, телефон
Результати:

Відгуки вчителів:

Юлія Томковид (Київ): «Реалізувати проект  цікаво і мені, і дітям, які радо працюють в ньому. Вони активно спілкуються з однолітками, вигадують нові способи роботи та представлення свого проекту».

Наталія Орлик (Хуст): «Учні краще пізнали свій край, його історичні визначні місця та природні красоти. Вони пізнали різноманітні місця планети та налагодили контакти з учнями різних країн світу. Проект ми пов’язали з темами «Шкільне життя», «Природа і світ», «Я, моя сім’я та мої друзі». Єдиними труднощами було організувати роботу так, щоб охопити якомога більше матеріалів і розповісти партнерам якнайбільше про наш край».

Відгуки учнів:

Катерина Тільс (Київ): «Проект є цікавим та незвичайним. Звісно, ми вже звикли спілкуватися у соціальних мережах, але це – зовсім інший варіант. Дуже цікаво ділитися враженнями з однолітками з інших країн».

Катерина Гомечко (Хуст): «Мені дуже сподобалося брати участь в проекті. Я познайомилася з чудовими дівчатами з Вірменії, Румунії, Франції та Греції. Працюючи у проекті, я відчула справжню гордість за рідний край, місце, в якому я живу. Дуже хотілося б взяти участь у подібному проекті ще раз».

 

Проект стартував 10.09.2013