eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

FUSE (F - France, U - UK + Ukraine, S – Spain, E - eTwinning)

17 січня 2014 року

Проект визнано одним з п’яти найкращих проектів 2014 року в Україні. Проект вдало поєднує використання мовних та музичних навичок для залучення учнів середньої школи у eTwinning Plus, а також обміну культурним досвідом.

Вчитель-учасник проекту від України:
Єлизавета Овчаренко, Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням окремих предметів, Івано-Франківська обл.
Країни-учасники:
Франція Іспанія Великобританія Україна
Мета проекту:
створення багатомовної європейської пісні в результаті співпраці всіх країн-учасниць, удосконалення мовних навичок, знайомство з культурами та традиціями інших країн шляхом обміну інформацією та використанням ІКТ.
Предмети:
Основи громадянського права, Музика, Іноземні мови, Міжпредметний цикл
Мови проекту:
іспанська, французька, англійська
Вік учнів:
11-12 років
Інструменти:
PowerPoint, Prezi, електронна пошта, блоги, аудіо та відео, пошта,чат, MP3, веб-публікації, slideshare, calameo, imageshack
Результати:

Відгук вчителя:

Єлизавета Овчаренко: «Працювати в проекті нескладно і цікаво. Інколи, щоправда, просто не вистачає часу для реалізації всіх планів і ідей. Діти мають змогу спілкуватися з учнями з країн-учасниць проекту. Я також спілкуюся з педагогами з інших країн. Ми обмінюємося досвідом, ділимося враженнями, ідеями, новинами і здобутками. Тепер ми стали як єдина європейська сім’я.

Перевагою цього проекту є те, що діти удосконалюють англійську мову у довільний для них спосіб: листуючись, спілкуючись в онлай- чи відеорежимі, обмінюючись різноманітними листівками.

Крім того, що проект тісно пов'язаний зі шкільними дисциплінами, він також дає можливість доповнити теорію практикою. Адже учні не просто отримують нову інформацію з книг чи інтернету – вони вчаться з реального життя. В даному проекті, наприклад, діти коментують пісні, обирають найулюбленішу і наймелодійнішу. Тут тісно переплітається англійська мова і музика, тому що їм треба не тільки прослухати пісню, а й зрозуміти її зміст. Учні це роблять із величезним задоволенням , навіть не помічаючи, що участь у цьому проекті поглиблює їхні знання з англійської мови».

Відгук учня:

Ірина Ільницька (11 років): «На мою думку, проект FUSE дуже цікавий і захоплюючий. Ми із величезним задоволенням беремо у ньому участь, тому що це – не тільки  можливість поспілкуватися з учнями інших країн, а також  чудова нагода познайомитися із їхньою школою і їхнім шкільним життям.

Я дуже рада, що маю можливість взяти участь у проекті. Тут я знайшла багато друзів, з якими спілкуюся в інтернеті».

 

Проект стартував 28.09.2013 р.