eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Mathematics is beautiful!

27 грудня 2013 року

Проект-переможець конкурсу в Україні 2013. Даний проект показує учням, наскільки цікавою і корисною для них є математика, яке вона має величезне практичне значення у будь-яких сферах людської діяльності. При виконанні завдань проекту діти вчаться мислити, у грі вони розвиваються, від виконання практичних завдань вони одержують, поглиблюють та засвоюють складний математичний матеріал.

Mathematics is beautiful!
Вчитель-учасник проекту від України:
Наталія Грушко, Заліщицька державна гімназія, Тернопільська обл.
Країни-учасники:
Польща Угорщина Україна Грузія Азербайджан
Мета проекту:
представити різні концепції та математичні задачі в цікавій формі: художній, літературній або інтерактивній. Навчити учнів створювати тематичні презентації, плоскі або просторові витвори математичного мистецтва та головоломки, грати у цікаві логічні ігри, писати вірші та розповіді. Разом з тим – покращити розуміння культури та цінностей людей в інших країнах, практичної цінності вивчення іноземної мови.
Предмети:
Технологія та дизайн , Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Математика/Геометрія
Мови проекту:
польська, англійська
Вік учнів:
11-13 років
Інструменти:
Picasa (для створення колажів та фільмів з фото), PowerPoint, електронна пошта
Результати:

Відгук вчителя:

Наталія Грушко: «Робота у проекті  –  чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво. У дітей формується  активна життєва позиція, ділове і зацікавлене ставлення до навчання, здібність будувати мережу партнерських відносин, самоконтроль, можливість самостійно приймати  рішення,  готовність до змін».

Відгуки учнів:

Віра Коцюбійчук (11 років): «Ми побачили, що математика – не тільки корисна, як навчальний предмет, а й цікава розвиваюча наука».

 

 

 

 

Дмитро Лучин (11 років): «Я маю гарну можливість попрактикуватися у спілкуванні іноземною мовою. Крім того, я дуже люблю складати конструктор Lego, тому мені було цікаво грати у танграм».

 

 

Любов Николайчук (11 років): Нарешті  я зрозуміла, як вираховувати значення величин за формулами і навіщо потрібні ці формули – так цікаво було виготовляти роботів, вираховувати їх вагу, знаходити кількість потрібних матеріалів! Я думаю, що можливо стану архітектором чи конструктором, бо мені це сподобалось».

 

Анастасія Тракало (11 років) : «Математика – мій улюблений предмет, а з часу роботи у проекті, я від неї у захваті!». 

 

 

Проект стартував 28 квітня 2013 р.

Додаткові файли

283_24-31695.pptx

4.72 Мб Скачати