eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Europe – so many faces

25 грудня 2013 року

Проект-переможець конкурсу в Україні 2013. В проекті буде створено дві англомовні книги в друкованому та електронному вигляді. Перша – кулінарна книга рецептів Європи, для написання якої кожна школа-учасник проведе «Вечір Європейської кухні» з вчителями, батьками й гостями. В рамках заходу кожен партнер приготує страви інших країн-учасниць. Також буде створено англомовний фільм-телешоу, де діти покажуть та розкажуть англійською мовою, як готувати національні страви з 3 партнерських країн. Телепередача буде містити рекламу у вигляді презентацій учнів про визначні пам’ятки країн Європи. Друга книга – путівник по Європі, для якого кожна школа вибере 5 цікавих куточків своєї країни, підготує ілюстрації та презентації в Power Рoint, після чого учасники проекту виберуть найцікавіші, що увійдуть в книгу.

Вчитель-учасник проекту від України:
Еліна Головачова, ЕНВК «Школа майбутнього», м. Ялта
Країни-учасники:
Австрія Італія Мальта Польща Швеція Словаччина Бельгія Угорщина Чехія Греція Болгарія Кіпр Хорватія Естонія Данія Фінляндія Франція Іспанія Голландія Ірландія Литва Німеччина Латвія Португалія Румунія Великобританія Ісландія Норвегія Туреччина Македонія Україна Грузія Молдова Вірменія Туніс Азербайджан Словенія
Мета проекту:
поділитися частиною своєї культури, допомогти учням та вчителям усвідомити унікальність своєї нації, налагодити тісніші дружні відносини з людьми з різних країн та навчити дітей усвідомлювати, наскільки багатогранним та цікавим є світ.
Предмети:
Предмети початкової школи, Історія, Географія, Акторська майстерність, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
7-12 років
Інструменти:
електронна пошта, аудіоконференція, чат, блоги, форуми, веб-публікації, фото, відео, зображення та ілюстрації, Powerpoint, Twinspace.
Результати:

 

Електронна книга проекту

Відгук вчителя:

Еліна Головачова: «Даний проект цікавий тим, що розрахований майже на весь навчальний рік, і кожен етап проекту захоплюючий, навчальний та сприяє глибокому усвідомленню того, що Україна – це частина Європи. Завдяки цьому проекту стираються кордони і учні усвідомлюють себе частиною великого Євросоюзу. Проект розвиває креативне мислення, уяву, лідерські якості, вчить працювати в команді. Також виховує відчуття патріотизму та національної гордості.

Проект пов’язаний з програмою, оскільки на уроках англійської мови в 6 класі ми говоримо про Україну, її географічне положення, національні звичаї та традиції, визначні пам’ятки, національну кухню. Завдяки цьому проекту можна побачити все велике різноманіття світу та відчути себе його невід’ємною частиною, порівняти свою країну з іншими країнами Європи та зрозуміти, наскільки все в світі взаємопов’язане і взаємозалежне».

Відгуки учнів:

Віталій Бакшинський (11 років): «Проект відображає сьогоднішній день, коли питання про Україну і Європу є дуже актуальним. Мені він цікавий, оскільки дозволяє взнати більше про європейські країни, знайти друзів та встановити контакти зі школами з різних країн Європи».

 

 

Катерина Бондаренко (12 років): «Хочеться взнати і відкрити для себе щось нове в цьому проекті і показати свою країну так, щоб усім неодмінно захотілося тут побувати і побачити, яка прекрасна наша земля та спробувати  смачний, домашній український борщ і вареники з вишнями, які так любить готувати моя мама». 

 

Проект стартував у вересні 2013.

Додаткові файли

283_22-47749.pptx

10.4 Мб Скачати