eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

European Great Figures

1 серпня 2013 року

Кожна школа-учасниця створила презентації своєї школи, міста, країни та поділилася ними з іншими партнерами на сторінці проекту. Потім кожна з країн-партнерів обрала та представила в PowerPoint англійською мовою 5 видатних національних постатей з ілюстраціями, зробленими учнями. Ці презентації також були розміщені на сторінці проекту. Деякі школи-учасники обмінювалися відеозапитаннями про своїх героїв – створювали електронні ігри на базі ключових фактів із життя відомих постатей Європи та грали в них. Потім кожна школа отримала завдання представити по 2 відомі особистості з 3-х країн-партнерів, а також 5 національних діячів, обраних на власний розсуд для представлення на спеціальному заході – «Вечори видатних європейських діячів» – за допомогою костюмів, текстів та інших засобів, що відповідають епосі обраних героїв. Невдовзі на сторінці проекту буде розміщено електронну книгу з усіма національними діячами, які були обрані учасниками. Кожна команда роздрукує книгу в двох примірниках – для своєї школи та місцевої бібліотеки.

European Great Figures
Вчитель-учасник проекту від України:
Софія Войтоловська, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №22, м. Чернівці
Країни-учасники:
Австрія Італія Мальта Польща Словаччина Угорщина Болгарія Кіпр Хорватія Франція Іспанія Німеччина Латвія Румунія Великобританія Норвегія Туреччина Македонія Україна Словенія
Мета проекту:
використати драматургію та акторську майстерність для вивчення англійської мови, мотивувати учнів та вчителів покращувати навики в сфері англійської мови та ІКТ, познайомитися з історією Європи у цікавому інтерактивному форматі, отримати досвід співпраці в міжнародній команді.
Предмети:
Історія культури, Історія, Акторська майстерність, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
7-13 років.
Інструменти:
електронна пошта, форум, PowerPoint, відео, фото та зображення, веб-публікації, Twinspace, Wikipedia.
Результати:

Відгук вчителя:

Софія Войтоловська: «Для мене, як шкільного координатора проекту, це був у першу чергу новий досвід керування командною роботою та спрямовування спільних зусиль сімох вчителів та їхніх учнів у три різні форми діяльності. Не завжди легко було тримати так багато речей в голові, особливо, коли маєш чітко встановлений дедлайн.Також новим для мене стало вивчення мови технологій – потрібно було зрозуміти, як влаштована робота в Twinspace, удосконалити навички завантаження контенту на сторінку проекту та wikispace.

Знайомство з презентаціями інших шкіл-партнерів відкрило для наших учнів вікно до шкільного життя їхніх ровесників по всій Європі. Крім того, проект допоміг їм набути нових знань з історії та культури Європи за допомогою звернення до життя видатних людей, які є важливими для їхніх ровесників. 

 

Проект стартував 07.09. 2012 р. 

Також учні отримали чудову нагоду побачити, що англійська мова є мовою міжнародної комунікації. Вони отримали можливість розвивати свої розмовні навички в якості ведучих та акторів, що представляли видатних діячів. Протягом гри-вікторини вони також змогли почути різну вимову, дивлячись відеозапитання від іноземних партнерів.

У рамках проекту учні спробували знімати відео в якості репортерів свого міста. Проект також сприяв підвищенню рівня національного самоусвідомлення, діти почали більше пишатися своєю культурною та історичною спадщиною. Процес шукання інформації для презентацій допоміг школярам розвинути навички інтелектуального дослідження та критичного мислення. Це дало можливість включити національну та крос-культурну складову в уроки англійської мови.

 

Підсумовуючи, проект був дуже корисним з усіх боків. Частину з цих користей ми можемо й не побачити одразу, зокрема ту,  яка пізніше може допомогти нашим дітям стати толерантнішими та навчить їх цінувати цінності інших людей».