eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Garden full of spring flowers

1 серпня 2013 року

Проект-переможець конкурсу в Україні 2013. У ході проекту учні малюють та вирізають квіти, які ростуть у їхній місцевості, та надсилають одну квітку кожній країні-учасниці. Із отриманих квітів у школі роблять виставку-клумбу.

Вчитель-учасник проекту від України:
Наталія Наявко, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4, м. Новий Розділ, Львівська обл.
Країни-учасники:
Австрія Італія Люксембург Мальта Польща Словаччина Бельгія Чехія Греція Болгарія Кіпр Хорватія Естонія Данія Фінляндія Франція Іспанія Голландія Ірландія Литва Німеччина Латвія Португалія Румунія Великобританія Ісландія Норвегія Туреччина Швейцарія Македонія Україна Грузія Молдова Вірменія Словенія
Мета проекту:
познайомити дітей з різноманітним світом рослин у європейських країнах , зокрема, й квітами, які ростуть у їхній країні, а також навчити їх малювати.
Предмети:
Трудове навчання, Образотворче мистецтво, Іноземні мови, Біологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
8-11 років
Інструменти:
фото, пошта, електронна пошта.
Результати:

Діти дізнаються про рослини, інші європейські країни, можуть порівняти та оцінити отримані роботи, відчувають вагомість своєї праці.

Відгук вчителя:

Наталія Наявко: «Діти були надзвичайно вмотивовані, особливо, коли почали надходити листи і квіти із-за кордону. Велике захоплення викликали фотографії учасників та їхні роботи, відбувалося справжнє спілкування культур. Батьки допомогли надіслати роботи своїх дітей у Європейські школи. У вересні готуємо стенд-клумбу».

Відгук учня: 

Юрій Гурський (9 років): «Було дуже цікаво брати участь у проекті. Моя мама допомагала мені малювати рослини. Я намалював ромашку і підсніжник, яких багато в нашому лісі. Було дуже цікаво приходити у школу на урок англійської мови, і вчителька кожного разу нам давала відкривати нові листи від наших друзів з інших країн. Ми тепер знаємо так багато дітей у країнах Європи. А ще діти отримають наші листи з нашими квітами з України. Мені дуже сподобалось, з нетерпінням чекаю наступного навчального року. У нас в кабінеті англійської мови є компютери, ми обовязково напишемо до шкіл-учасниць і покажемо наш стенд».

 

Проект стартував 10.03.2013 р.  

 

 

 

Додаткові файли

283_18-42405.ppt

6.15 Мб Скачати