eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Euro Train

31 липня 2013 року

Кожна країна, яка входить до проекту, є станцією. Всі учасники проекту подорожують Європою і кожного місяця зупиняються у певній країні та поринають у неймовірне та захоплююче життя її жителів. Учні країни, до якої подорожують, роблять про неї різноманітні презентації та відео.

Вчитель-учасник проекту від України:
Юлія Салівончик, Спеціалізована школа I - III ступенів № 17, м. Черкаси
Країни-учасники:
Італія Греція Болгарія Голландія Литва Туреччина Україна
Мета проекту:
вивчати культуру та традиції різних країн, вдосконалити навички англійської мови, розвивати уяву дітей, адже вони подорожують віртуальним потягом до різноманітних міст, навчити учнів представляти культуру своєї країни
Предмети:
Географія, Технологія та дизайн , Образотворче мистецтво, Музика, Мова та література, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
9-15 років
Інструменти:
фото, відео, PowerPoint.
Результати:

Учні поділилися знаннями про Україну з іншими країнами Європи, дізналися про культуру та традиції інших країн. У них підвищився інтерес до вивчення  англійської мови, зросла мотивація до навчання, виникло бажання мати іноземних друзів, дізнаватися, як вони навчаються та живуть. Діти мали можливість удосконалити свої мовні навички та застосувати свої знання на практиці, що є дуже важливим у навчальному процесі.

Відгук вчителя:

Юлія Салівончик: «Хоча період участі у проекті був коротким, але дуже цікавим. Знімати на відео дітей, коли вони виражають власні думки, було новим для мене та учнів, тому вони дуже хвилювались. Проте в наступному році у них вже буде певний досвід, тож брати участь у проектах буде простіше.

Презентувати інформацію про Україну не просто в класі для самих себе, а для учнів з інших країн – новий та корисний досвід для всіх нас. Вивчення іноземної мови – це не просто граматика чи нові слова, а й вивчення культури, розуміння, як ти можеш її використати – саме це я і вважаю основною перевагою проекту. Також  створення постерів – це дуже об’єднує та зближує, виховує командний дух. Ми намалювали  різноманітні потяги як символ цього проекту. Звичайно, проект також був пов’язаний з  навчальною програмою. Я, наприклад, розповідала про одяг та їжу в Турреччині ( у навчальній програмі є теми «Clothes», «Food», чи то тема «Kyiv», яку учні вивчають на уроці)».

Відгуки учнів:

Ксенія Скалько (9 років): «Проект – класний, бо про нас почули та дізнались в Європі».

Марія Коваленко (9 років): «Цей проект дав можливість потренувати англійську мову та дізнатися про багато цікавих речей».

 

Проект стартував 10.10. 2012 р. 

 

 

 

Додаткові файли

283_16-57003.ppt

1.39 Мб Скачати

Додаткові посилання