eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Our countries today and in the past

31 липня 2013 року

Команди-учасниці розповiли про себе, свої школи, рідні міста та країни, пiдготувавши презентацiї Power Point та завантаживши їх на сайт. Восени 2013 р. українська команда планує підготувати вікторину до своїх презентацiй. У рамках презентацій найзначущіших подій і особистостей буде також створене невелике відео з субтитрами. Проект торкнеться таких історичних тем: рання історія, середньовiччя, історія 20-го століття. Також учасники зможуть порівняти життя в країнах, що беруть участь у проекті. Усі результати спільної роботи будуть завантажені в Twinspace. Вчителі також будуть регулярно обговорювати нові ідеї в чатах, підсумки цих обговорень будуть завантажені у блог учителя.

Our countries today and in the past
Вчитель-учасник проекту від України:
Еліна Головачова, ЕНВК «Школа майбутнього», м. Ялта
Країни-учасники:
Чехія Франція Туреччина Україна Грузія Вірменія
Мета проекту:
стимулювати учнів до пошуків нової, цікавої інформації про історію свого міста, підвищити мотивацію до спілкування англійською мовою та зробити буклет за матеріалами найцікавіших доповідей.
Предмети:
Історія, Основи громадянського права, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
11-19 років
Інструменти:
чат, електронна пошта, PowerPoint, відео, фото та зображення, веб-публікації, Project Diary, Twinspace.
Результати:

Першими результатами стали презентації учнів про себе, школу, місто та країну. Восени всі презентації та відео будуть опубліковані на Twinspace. У своїх школах кожна країна-учасниця також зробить інформаційну дошку та сповістить учнів про свої цікаві внески. Також  буде створено спільний англомовний буклет за результатами проекту.

Відгук вчителя:

Еліна Головачова: «Ми маємо можливість спілкуватися з партнерами в таких країнах як Туреччина, Чехія, Грузія, Вірменія та Франція, завдяки спеціально створеній платформі e-Twinning для онлайн-спілкування. Проект буде пов'язаний  з навчальною програмою, тому що одна з тем на уроках англiйської мови є «Життя країни». Школярі отримають можливість збагатити свої знання, удосконалити англійську мову та отримати величезну кількість нових вражень і знайомств. Лише поглиблюючи культуротворчий потенціал можна збагатити внутрішній духовний світ дитини.Тому обмін учнівськими листами, презентаціями, фотографіями, проведення спільних зустрічей, відеоконференцій, обмін учнів різних шкіл є важливою і невід'ємною частиною виховання здатності вміти жити в полікультурному, полімовному просторі, жити з людьми різних релігій, культур, мов. Зрештою, між зацікавленими сторонами має встановлюватися партнерство, «соціальні контакти», доброзичливі взаємовідносини. Це дуже цікаво, корисно та пізнавально для всіх сторін.

Відгуки учнів:

Олена Крутенко (15 років): «Через цей проект ми пізнаємо свiт, iншi народи та культури, а попереду нас чекає велика цікава та захоплююча робота. За підсумками досліджень буде створено буклет-публікацію англійськоїю  мовою, який буде проілюстрований цiкавими фотографiями».

Євгенія Геращенко (16 років): «Ми зможемо поспілкуватися, знайти нових друзів, відчути себе частиною мiжнародного проекту та єдиної команди».

 

Проект стартував 30.03.2013 р.

 

 

Додаткові файли

283_15-10563.pptx

7.44 Мб Скачати