eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Digital Bridge!

1 вересня 2021 року

Сьогодні важливо не просто вміти користуватись новітніми технологіями, але й розуміти їх комплексну дію, переваги, недоліки, можливості та загрози. Наш проєкт був створений для того, щоб учні стали обізнаними цифровими громадянами, усвідомлювали кібер-ризики, оволоділи вправним та позитивним використанням технологій для навчання, творчості та комунікації.

Вчитель-учасник проекту від України:
Бессараб Вікторія Юріївна - вчителька Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 (М. Біла Церква)
Країни-учасники:
Італія Польща Греція Хорватія Франція Іспанія Литва Румунія Туреччина Україна Грузія Туніс
Мета проекту:
Головна мета цього проєкту - покращити цифрові навички наших учнів, ознайомити їх з небезпеками, які несуть із собою цифрові технології . Надзвичайно важливо вміти захищатися від цих небезпек, розрізняти дезінформацію, пропаганду, користуватися можливостями, які надають медіа . Проєкт допоміг учням покращити навички критичного мислення та перевірки й аналізу інформації.
Предмети:
Зарубіжна література, Технічні, прикладні науки , Технологія та дизайн , Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
15 - 19
Інструменти:
Padlet, Kahoot, Canva, emaze, Calameo, Zoom, my simple Show, Voki, Tricider, Doodle, Flipsnack, Answergarden, Mentimiter, Thinglink ,Genially, Coggle, Classtool
Результати:

Відгук вчительки:

Бессараб Вікторія Юріївна: "Критично сприймати інформацію нині має вміти кожен. І потрібно визнати той факт, що інформація у медіа може і часто буває неправдивою . Необхідно підвищувати свій рівень цифрової грамотності, щоб ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні.Наш проєкт був насичений, динамічний та корисний для всіх учасників. Учні на власному досвіді ознайомилися з поняттям дезінформації, пропаганди, навчилися відрізняти фейкові новини, аналізувати джерела  та створювати власний цифровий слід".

Відгуки учнів:

Коновалова Анастасія Євгеніївна, учениця 11 класу: "Сучасний учень має орієнтуватися в сьогоднішньому медіапросторі, володіти цифровими навичками, розуміти основні принципи функціонування різних видів засобів масової інформації, аналізувати, оцінювати медіа повідомлення та використовувати таку інформацію для вирішення проблем. Робота у командах була найцікавіша для мене, оскільки я обожнюю презентувати матеріал і спілкуватися з однолітками з різних країн".

Говгаленко Євген Олександрович, учень 9-Б класу: "Працюючі у проєкті я опанував нові інформаційні технології та став більш обізнаний у виявлені фейкових новин. Я дізнався шляхи ефективного та безпечного використання  сучасних цифрових технологій в навчанні".

 

 

 

 

 

 

Колосенко Софія   Леонідівна, учениця 9-Б класу: "Завдяки участі у проєкті я усвідомила цінність високоякісної інформації, почала краще орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі  та покращила свої навички володіння англійською мовою та ІКТ".