eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Te@ch with Tech

20 липня 2021 року

Технологія є цінним інструментом для вдосконалення навчального процесу в школі, оскільки створює нове навчальне середовище, більш привабливе та приємне для школярів. Навчальний процес під час проєкту перетворив їх з пасивних реципієнтів на творців інформації та знань. Під час проєкту учні впроваджували свої нові навички, розвивали цифрові знання з нових технологічних питань, розвивали дух співпраці та відповідальності, виготовляли власні матеріали та брали участь у заходах, відчуваючи радість творчості.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ткач Тетяна Миколаївна - вчтелька ОЗНЗ Кагарлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м. Кагарлик
Країни-учасники:
Італія Франція Литва Румунія Туреччина Україна Грузія
Мета проекту:
-Інтегрувати технології та інтелектуальні пристрої до повсякденного навчального процесу, що дозволить дітям вчитися через гру, використовуючи більш привабливі заняття. -Розвивати критичне мислення дітей, навчання та соціальні навички. -Вдосконалити здібності та навички дітей, пов'язані зі спостереженням, дослідницькими методами навчання, що сприяють автономному навчанню. -Розвивати співпрацю та відповідальність через ігри з іншими дітьми. -Ознайомитися з культурою інших країн. -Отримати знання про використання технологій та покращити свої навчальні, технічні та цифрові навички.
Предмети:
Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
12-17
Інструменти:
Power Point, телефон ( WhatsApp, Viber ), Facebook, блоги, фото, відео
Результати:

Відгук вчительки:

Тетяна Ткач Я хотіла б подякувати учням за їхню наполегливу працю під час проекту! Вони показали, що можуть працювати в групах, створювати власну діяльність, виконувати дослідницьку роботу, співпрацювати та спілкуватися. Проєкт надав можливість учням працювати над важливими темами сьогодення, які входять в навчальну програму з англійської мови, такі як  «Навколишнє середовище», «Зміна клiмaту», «Безпечний інтернет», та інформатики ( програма кодування Scratch) за допомогою онлайн-ресурсів. Ігрова діяльність, автономність учнів, теми, які цікавлять підлітків привели нас до досягнення наших цілей !!!

Невдобенко Каріна Дмитрівна, 8-А клас: Я хотіла б подякувати за цей дивовижний проект! Мені було приємно працювати з усіма учасниками проекту. Особливо коли ми працювали в міжнародних командах. Дякую за цю проектну пригоду!

 

 

 

 

Найда Анастасія Романівна, 8-А клас: Дякую усім організаторам проекту, особливо моїй учительці англійської мови Ткач Т.М.,  за участь у процесі спілкування та співпраці з однолітками в міжнародних командах! Це була справді чудова робота! Щиро дякую за круті заходи, приємні інтернет-ресурси та за автономність студентів у проекті.

 

 

Калініченко Валерія Анатоліївна, 8-А клас: Я вперше взяла участь у програмі eTwinning. Спочатку я боялася займатися діяльністю, особливо через помилки. Але атмосфера в проекті була теплою і доброзичливою, а заходи були настільки класними, що я почала писати і виконувати завдання! Під час проєкту я розвинула свої ІКТ-навички, почала справлятися зі своєю сором'язливістю і відкрилася у приємній пригоді в проекті "Te @ ch with Tech".)) Щиро дякуємо всім викладачам та одноліткам за те, що ви були чудовою командою!

Колесник Анна Віталіївна,  8-А клас: Завдяки цьому проекту, який підняв  рівень моєї англійської, я отримала багато знань. Мені сподобалися ресурси, з якими ми працювали, але найбільше мені сподобалося працювати з Padlet. Під час проєкту ми працювали над важливими темами в сучасному житті, наприклад, «Зміна клімату», «Безпечний інтернет», «Проблеми навколишнього середовища» , використовуючи онлайн ресурси.

 

 

 

 

Кравець Анна Ігорівна, 8-А клас: Дякую  за участь у проекті! Тепла атмосфера, чудові заходи, круті викладачі та однолітки зробили мій досвід у проекті незабутнім!

 

 

 

Марченко Ксенія Романівна, 9-В клас: Я рада, що мала змогу бути частиною цього проекту…Але…все закінчується, так?  І на жаль цей час також...Проєкт допоміг мені подолати мовний бар’єр і дав можливість повеселитися з однолітками з інших країн,  дякую!

 

 

 

 

Литвин Дар’я Романівна, 8-А клас: Я вперше беру участь у такому чудовому проекті, як eTWINNING. Звичайно, у мене море позитивних емоцій та різних почуттів. Цей проект дав мені зрозуміти, що я людина і що я здатна на великі досягнення в різних проектах. Я безмежно задоволена усіма учасниками, з якими я спілкувалася під час цього проекту. Вони неймовірні. Мені також було дуже приємно працювати з такими Інтернет-ресурсами, як: Jamboard, Scratch, Storyjumper, Canva, Padlet тощо. Але найбільше з PADLET, саме це принесло мені багато задоволення та приємних емоцій та вражень.

Спориш Дар’я Вячеславівна, 8-А клас: Вперше я брала участь у такому цікавому проекті, як еTwinning. Досить цікавий і по-своєму чудовий проект, він став для мене чимось новим, бо я ніколи в такому проекті не брала участі. ETwinning - це проект, який залишиться в моєму серці, він по-своєму захоплюючий. Ми працювали над ним у таких програмах, як Scratch, Padlet, Canva, Mentimeter, тощо. Дякую еTwinning за емоції, які він викликав під час моєї участі.