eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Whose chocolate factory is it?

14 січня 2021 року

«Всесвіт завжди допомагає нам здійснити наші мрії…» Пауло Коельо Учасники проекту познайомились з чудовим фільмом та книгою "Чарлі та шоколадна фабрика" англійською та українською мовою, вони виконували креативні спільні завдання, навчались бути журналістами, письменниками, художниками, кухарями, фотооператорами, співаками та телеведучими новин. Діти вчились фантазувати, представляти себе переможцями, мріяти і головне цей проект навчав дітей бути добрими людьми, радіти чужому щастю та показав, що добро перемагає зло. В проекті від нашої країни брали участь учні 7 класу і вони дійсно отримали задоволення від цього чудового проекту. Проект був покликаний підвищити академічний, соціальний, мовний та культурний рівень студентів, а також показати розвиток їх поведінки.

Вчитель-учасник проекту від України:
Штих Оксана - вчителька Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 91 м.Харкова
Країни-учасники:
Італія Польща Франція Іспанія Туреччина Україна
Мета проекту:
Метою проекту було покращення креативності та креативного мислення учнів; втілення іноваційного підходу та опанування нових онлайн інструментів Web 2.0.; визнання етичних цінностей, культурна обізнаність , системи взаємного навчання; покращення мовних , музичних , мистецьких навичок; виявлення колективних робіт та матеріалів для мистецтва; вдосконалення танцювального та драматичного мистецтва та навичок ІКТ також.
Предмети:
Зарубіжна література, Етика, Технологія та дизайн , Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
українська, турецька, італійська, іспанська, польська, французька, англійська
Вік учнів:
5-12
Інструменти:
Група у Messenger, сторінка у Facebook, електронна пошта, WordArt, Photo Collage, Emaze, JigsawPlanet,Storyjumper, Padlet, Pixiz, joomag, Colorillo, Animoto, Google doc, Sway, Tricider
Результати:

Відгук вчительки:

Штих Оксана: "Це був неймовірний проект для мене та для моїх учнів. Хто не любить солодощів та не мріє? Участь у цьому проекті нагадала нам всім ще раз – мрії навіть нездійсненні – здійснюються! Учні мали змогу  проявити своє критичне мислення, спробувати себе у різних ролях і телеведучих, і письменників,  і художників,  і кухарів. Вони ще раз побачили - добро завжди перемагає зло. Цей проект був тісно пов'язаний з навчальною програмою. Учні 7 класу  вивчаючи тему Сім’я та сімейні традиції   познайомились з родиною Чарлі та їх сімейними традиціями. При вивченні теми Їжа учні  знайомились з солодощами  країн партнерів та поділились улюбленими смаколиками українців. А ось при вивченні теми Здоров’я  ми ще раз згадали, що солодощі – не завжди корисна їжа. І про труднощі-  Covіd 19 не дав нам змоги реалізувати проект до кінця як ми мріяли . Але все ж таки  зустрічі в онлайні допомогли успішно завершити проект і ми мали змогу отримати European Label".

Відгуки учнів:

Уривська Анжеліка, 8 клас: "eTwinning - це площа для творчості і розвитку. Цей проект мені приніс багато нового і цікавого. Він дав можливість дізнатися нове, і згуртував нашу команду. Я щаслива бути частиною цього проекту. Особливо сподобалось створювати нові персонажі та вболівати кому ж дістанеться золотий квиток".

 

 

  Череватенко Олександра, 8 клас: "Мені дуже сподобалося брати участь у цьому проекті! З цим проектом я багато чому навчилася. Я покращила знання англійської мови. Найцікавішим для мене було  створення  свого телевізіонного каналу. І яке щастя було дізнатись , що наш канал став переможцем".

 

  Лалаян Софія, 8 клас: "Я дуже щаслива що прийняла участь у цьому чудовому проекту eTwinning. Мені дуже сподобалось бути в ролі телеведучої та повідомляти людям радісні новини. Наш постер для телеканала був дуже крутим, а голосувати та вирішувати долю інших це було неймовірно".

 

 

 

 

 

 Руденко Софія, 8 клас: "Цей проект став для мене  великим досвідом. А я обожнюю розвиватися та дізнаватися щось нове.  Я дуже вдячна eTwinning за те, що вони дали мені такy можливість!"

 

 

 

 

 Цилюрик Марія, 8 клас: "Мені дуже сподобався проект про Чарлі та шоколадну фабрику. Він навчив працювати в групі, допомагати один одному. Було цікаво знімати новини, розповідати хто став володарями золотого квитка. Також ми малювали малюнки та плакати. Було круто брати участь у цьому проекті!"