eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Online ang Healthy

30 листопада 2020 року

Проект був створений за часів пандемії, і основною його метою було надати учням відчуття приналежності до спільноти та розуміння того, що вони не залишились один на один з проблемою глобального масштабу. Проект характеризувався тісною співпрацею між школами, обміном досвіду щодо здорового способу життя під час навчання онлайн. Наші учні отримали досвід безпечного навчання в Інтернеті та продемонстрували, як грамотно та відповідально використовувати інтернет технології. Учні порівнювали спосіб життя до пандемії та під час неї.

Вчитель-учасник проекту від України:
Турчин Оксана Холоденко Тетяна, Штих Оксана, Цикункова Яна, Щербатюк Леся
Країни-учасники:
Хорватія Німеччина Латвія Україна
Мета проекту:
Завданням проекту було мотивувати учнів жити здоровим життям, навчаючись онлайн, розвивати їхні творчі здібності та навички ІКТ. Було надано справжній досвід вивчення реальних проблем. У проєкті учні розвивали такі компетенції, як робота в команді, навчання цінувати інших та виявляти емпатію, прийняття рішень, лідерство, орієнтація на результати, зосередження на своїх цілях і розуміння кроків, необхідних для їх досягнення, вирішення проблем, розвиток організаційних навичок, ефективне управління часом, демонстрація ефективності за допомогою наявних ресурсів та моніторинг прогресу.
Предмети:
Екологія, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Природознавство
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
11-15
Інструменти:
Група у Telegram, сторінка у Facebook, електронна пошта
Результати:

Відгук вчительки:

 Турчин Оксана: Для мене як для вчителя була поставлена ціль: визначити унікальні проблеми щодо управління часом та віртуальної роботи з учнями, та знайти шляхи їх вирішення. Вся наша робота проводилася в Інтернеті, тому нам довелося винаходити та використовувати методи, які можуть бути застосовані для досягнення наших цілей. Завдяки проекту ми працювали над розвитком таких компетенцій, як колаборація  та критичне мислення. Я вважаю, що участь у проекті eTwinning - це відкриття нових горизонтів та досягнення нових вершин.

  Відгуки учнів:

Каміла Демчан, 9 клас: щаслива бути частиною спільноти eTwinning. Участь у проекті принесла мені нові знання та навички.

 

 

 

 

 Катерина Вавринович, 9 клас: пандемія – це не завжди лише смерті та хвороби. Це ще й новий досвід. І якщо така ситуація склалася – не потрібно панікувати, просто слідувати правилам та захищати себе та свою родину. Саме цьому ми навчалися, працюючи над проектом.​  

 

 

 Денис Підлатюк, 9 клас: проект був дуже актуальним, адже всі ми вчилися працювати в умовах дистанційного режиму, тому ці навички онлайн спілкування та співпраці були надзвичайно доречними та однозначно стануть в нагоді у майбутньому.
 
 

 

 
 Вікторія Прус, 8 клас: участь у цьому проекті – чудовий досвід, який навчив нас бути відкритими до суспільства, незважаючи ні на які обставини.
 
 

 

  
Назар Вегера, 6 клас: проекти eTwinning – це те, що надихає та дає поштовх до пізнання нового.