eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Through the window

31 травня 2020 року

У рамках eTwinning курсу “International projects for independent student learning and collaboration online" у Вінницькій гімназії №6 взяли участь у проєкті Through the window. Він тривав з 1 квітня по 29 травня та був присвячений найголовнішому – нашим почуттям та враженням під час пандемії. Цей проєкт про важливість уваги до своїх почуттів, емпатію та критичне мислення. Він став підтримкою для ітвіннерів/-ок 3 країн, а також проєктом квітня 2020 в eTwinning Plus Україна!

Through the window
Вчитель-учасник проекту від України:
Наталя Решетнік, Вінницька НВК: ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія № 6; Олена Науменко – Перша міська гімназія міста Черкас; Тетяна Гринкевич – Самбірська середня школа №8 з поглибленим вивченням англійської мови
Країни-учасники:
Німеччина Латвія Україна
Мета проекту:
Навчити учнів та учениць спостерігати за ситуацією довкола у складний та незвичний для них період карантину та дистанційного навчання, ділитись своїми роздумами та спостереженнями, та у співпраці з іноземними однолітками висловлювати свої враження і почуття. Розвити в учнях та ученицях особистісні якості, навчити співпереживати, більше спостерігати, знаходити спільне та відмінності, розвити критичне мислення.
Предмети:
Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Природознавство
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
12-15
Інструменти:
Zoom, Google Maps, Power Point, Collage Makers, Video Makers, мобільні телефони, електронна пошта, Telegram, Padlet, Mentimeter, Google Disk, eTwinning Twin Space, Youtube
Результати:

Відгук вчительки:

Наталя Решетнік:

“Цей проєкт допоміг учням та ученицям розвиватися та творити, справлятись зі своїми емоціями в нелегкий час пандемії та поділитись досвідом з однолітками з інших країн. Він дав їм підтримку, яка була так необхідна кожному та кожній”.

 

 

 

Відгуки учнів:

Максим Кравчук (6 клас) :

“Проєкт був корисний тим, що ми познайомитись зі своїм однолітками з інших кран. Сподобалось, що в цьому проєкті всі були дуже активними. Серед побажань – лише щоб більше країн брали в ньому участь!”.

 

 

 

 


 

Анна Олійник (6 клас): “Проєкт "Through the window" допоміг нам спілкуватися з друзями не лише з України. Навіть на карантині ми навчалися, спілкувалися, розповідали про себе за допомогою цього проєкту. Мені сподобалась сторінка про почуття, а особливо фотографії на цих сторінках. У проєкті "Through the window" мені сподобалось все, та хотілося б щоб він взагалі був окремим додатком на телефоні, який можна усім завантажити. Але це вже інший рівень та не так важливо, тому що проєкт і без цього був просто чудовий!”.