eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Our Tree of Wishes

20 травня 2020 року

Якщо вас оточують краса та щастя, то й життя буде більш красивим та щасливим. Так вважають у Гадяцькому ліцеї №1 та підкріпили слова ділом, взявши участь у проєкті Our Tree of Wishes, щоб створити доброзичливу атмосферу співпраці та дружби. Він об’єднав учнів та вчителів зі 143 шкіл із 23 країн! Під час проєкту учні та батьки спільними зусиллями створювали Дерево Бажань, яке потім прикрасили листами з найщирішими побажаннями від усіх шкіл-учасниць проєкту, якими вони обмінювалися протягом роботи в TwinSpace. Для реалізації проєкту учні та учениці виконували найрізноманітніші завдання: створювали унікальний логотип проєкту, малювали та виставляли свої шедеври в мистецькій онлайн галереї, грали у Kahoot “We learn eSafety rules” та багато чого іншого! Усі шедеври – дерева та листи – також було зібрано в окрему електронну книгу.

Вчитель-учасник проекту від України:
Тетяна Мироненко – вчителька Гадяцького ліцею І-ІІІ ступенів №1 імені Олени Пчілки
Країни-учасники:
Італія Польща Словаччина Угорщина Чехія Греція Болгарія Хорватія Естонія Франція Іспанія Литва Латвія Португалія Румунія Великобританія Ісландія Туреччина Україна Молдова Словенія Албанія Сербія
Мета проекту:
Вдосконалити мовні навички учнів та учениць, їхнє вміння працювати в команді; розвити творчість та навчити висловлювати свої бажання і мрії; більше дізнатися про країни Європи.
Предмети:
Географія, Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
7-15
Інструменти:
TwinSpace, StoryJumper, WhatsApp, Video Maker, Gmail, Messenger, Facebook, YouTube, Kahoot, Logomark, Pixiz, Google Forms, Tricider, Bookcreator
Результати:

Відгук вчительки: 

 

Тетяна Мироненко

 

“Цей проєкт став зразком справжньої співпраці. Адже до нього долучилися не лише учасники, а і батьки учнів, які створили Дерево Бажань для своїх діток. Активну участь у декоруванні Дерева брали старші братики/сестрички учасників/-ць, які теж навчаються у нашому ліцеї.

А напередодні новорічних свят, коли наше Дерево Бажань “розквітло” листами-побажаннями від усіх 143 шкіл-учасниць, воно стало не лише прикрасою школи, а і куточком позитиву: учні, вчителі, батьки та гості ліцею зупинялися біля нашого шедевру, щоб почитати листи і на обличчях з’являлися посмішки від приємних побажань!

Але і це ще не все. Родзинкою проєкту було знайомство із грецькими учнями (учитель Aliki Andreadi), що переросло у подальшу співпрацю та дружбу. Виконуючи одне із завдань проєкту, вони заспівали “Подоляночку” українською мовою.

Проєкт закінчився, а дружба і співпраця тривають і досі”.  

 

Відгуки учнів:

 

Катя Василенко, Віка Мироненко (3 клас): 

“Усі завдання ми виконували залюбки. Але найцікавішим було написання листа побажань нашим закордонним друзям. Дуже сподобалося бажати їм всього-всього найкращого і робити це англійською мовою. Також приємно було отримувати їхні листи, з допомогою вчителя зачитувати їх та перекладати рідною мовою”.

 

 

Настя Дворник  (2 клас):

“Мені найбільше сподобалися наші онлайн зустрічі з учасниками, під час яких ми показували свої листівки та зачитували побажання англійською мовою. А ще сподобалося прикрашати наше Дерево Бажань листами наших партнерів”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відгуки батьків: 

 

Наталія Дворник та Надія Василенко:

“Щасливі діти – щасливі батьки. Якщо дитина повертається зі школи усміхнена, задоволена, повна позитивних емоцій і поспішає до школи із бажанням творити та бути залученою у міжнародну діяльність, отже, ми, батьки та вчителі,  на правильному шляху!”.