eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

A Poet (a writer) is a national symbol of your country

16 жовтня 2019 року

Література відіграє неймовірно важливу роль у формуванні особистостей в кожному куточку нашого світу. Вона розповідає про культурну та історичну спадщини своєї країни. Саме у ній можна знайти важливі істини та слова, актуальні і для сьогодення, хоч написані вони могли бути й у сиву давнину. Поети та письменники – рупори своїх епох. Саме тому дуже важливо знайомитись і з їхньою творчістю, і з життєвим шляхом, щоб зрозуміти їх індивідуальність та надихнутись креативністю. Цьому й був присвячений цей проєкт.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ткаченко Людмила Вікторівна (викладачка української мови та літератури) та Бобриш Ірина Василівна (викладачка англійської мови), Курахівський професійний ліцей № 129
Країни-учасники:
Словаччина Болгарія Литва Латвія Україна Грузія Молдова Вірменія Азербайджан
Мета проекту:
Поповнити знання про життя і творчість національного поета та письменника, дізнатися про видатних діячів літератури з різних країн партнерів. Також розібратися як популяризувати творчу спадщину поета (письменника) в сучасних умовах. Розвинути навички різних мов завдяки створенню презентацій, ознайомленню з творами поетів країн-партнерів, під час проведення онлайн конференцій. Удосконалити навички інформаційно-комунікаційних технологій, інформаційно-медійної грамотності. Виховувати здатність об'єктивного сприйняття творчості поета (письменника), формувати власний творчий смак, висловлювати свої думки, переживання і почуття самостійно. Виховувати здатність генерувати нові ідеї і втілювати їх в життя, щоб поліпшити свій соціальний статус і добробут держави.
Предмети:
Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
українська, англійська
Вік учнів:
15
Інструменти:
PowerPoint, TwinSpace – online meetings, форуми, відеоконференціі, чати, Padlet, Kahoot, Learningapps, Quiz, Quizlet, Jigsawplanet
Результати:

Відгук вчителів:

Ткаченко Людмила Вікторівна : 

Проєкт «A Poet (a writer) is a national symbol of your country» став початком моєї роботи у eTwinning Plus.

Ми надали можливість учням поліпшити свої знання, уміння та навички з української та англійської мови і літератури, та навіть з інформаційних технологій через прекрасне – поезію та прозу різних країн. 

Ми працювали 6 місяців. За цей час я та мої учні багато чому навчилися: ознайомилися з життєвим шляхом поетів країн Європи та їхньою творчістю, виконували інтерактивні завдання, через які познайомилися і закріпили навички роботи з онлайн-сервісами та електронними інструментами, покращили свої вміння створювати відеороликів та ін. Проєкт подарував усім нам незабутні враження від спілкування з новими друзями. Кожна онлайн-зустріч для учнів була відкриттям і надихала на подальшу роботу.

Бобриш Ірина Василівна: 

 

Цей проєкт став для мене корисним педагогічним досвідом, оскільки був моїм першим міжнародним проєктом у рамках програми. Він дав можливість створити дружню атмосферу співпраці з колегами та учнями країн-партнерів. Під час роботи учні вдало систематизували свої вміння та навички та розширили свій кругозір, вивчаючи життя і творчість поетів (письменників) різних країн. Також учні мали змогу продемонструвати свої творчі здібності в різних сферах діяльності: спів, малювання, декламування віршів тощо. Вважаю цей проєкт вдалим початком і налаштована на подальшу співпрацю і позитивний результат.

 

 

 

 

Відгуки учениць:

 

Бищенко Вероніка:

 

Мені дуже сподобалось брати участь у проекті «A Poet (a writer) is a national symbol of your country»!

Це велика нагода самореалізації, пізнання чогось нового, незвичного для себе. Під час роботи у проєкті я виконувала завдання різної складності, що допомогло отримати знання, які обов’язково стануть у нагоді для подальшого навчання. 

 

 

 

 

Варяніченко Наталія:

 

Участь у проєкті сприяла розширенню мого світогляду. Дуже сподобалось поєднання у ньому кардинально різних предметів та їхня інтеграція одне в одного. 

На мою думку, потрібно залучати більше людей у подібні проєкти та робити їх частіше.

Це сприяє збільшенню духовних внесків не тільки в нашу державу, а й поза її межами.