eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Let’s save animals!

17 вересня 2019 року

Тварини – наші друзі: про них важливо дбати та захищати їх. Проєкт “Let’s save animals!” був присвячений нашим домашнім улюбленцям! Його учасниці та учасники обмінювалися знаннями зі захисту тварин та догляду за ними, а також виготовляли годівнички на зиму. Усі діти поглибили свої знання з біології та покращили навички командної роботи, практикували розмовну англійську та розширили лексикон, а також навчились використовувати нові інтерактивні інструменти. По закінченню проєкту у багатьох з’явилися нові домашні тварини, про яких тепер вони точно будуть щиро дбати!

Let’s save animals!
Вчитель-учасник проекту від України:
Кулініч Світлана, Великокручанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинської РДА Полтавської області
Країни-учасники:
Італія Франція Португалія Великобританія Туреччина Україна Молдова Туніс Азербайджан Албанія Йорданія Сербія
Мета проекту:
Розширити знання учнів та учениць про піклування за тваринами. Обговорити важливість наявності домашніх улюбленців для родини. Поліпшити знання біології, англійської мови та покращити навички командної роботи з учнями іншої країни.
Предмети:
Трудове навчання, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Природознавство, Біологія
Мови проекту:
українська, турецька, англійська
Вік учнів:
5 - 7
Інструменти:
Kahoot, Story Jumper, Pixiz, Kizoa, Express Publishing, Power Point, You Tube, Facebook, Whats App
Результати:

Відгук вчительки:

 

Світлана Кулініч: Робота над проєктом відбувалася на багатьох уроках. Учні із задоволенням малювали своїх улюбленців, розповідали про них , представляли свою школу, країну, проводили позаурочні заходи «Щаслива Лапа» та «Свято зустрічі птахів». Учні дізналися багато нового про правила догляду за домашніми улюбленцями, про їх важливість для літніх людей. Завдяки роботі над проктом,  учні вдосконалили комунікативні навички, навчилися використовувати нові інструменти, такі як Kizoa, Kahoot. Та найголовніше вони навчилися працювати в команді з іноземними партнерами.

 

Відгуки учнів та учениць:

 

Назар Алекперов (6 клас):

Під час роботи над проєктом я не лише дізнався як правильно дбати про тварин, a й поспілкувався з партнерами з інших країн.  Вони мені розповіли про такі інструменти як Story Jumper, Pixiz and Kizoa та я навчився ними користуватися. Завдяки проєкту, я знайшов багато нових друзів з різних країн.

 

Валентин Василенко (4 клас):

Робота у проєкті допомогла мені краще зрозуміти наскільки важливо те, що у мене є домашні улюбленці та яку користь вони приносять моїй родині. Я вирішив, що в майбутньому стану  ветеринаром і буду продовжувати дбати про тварин!

 

 

 

 

 

 

 

Ксенія Горпенчук (8 клас)

Працювати над проектом було дуже цікаво.  На уроках англійської мови ми розповідали про тварин з Червоної книги, обговорювали питання про важливість Сафарі парків, вивчили пісню та співали разом з учнями з різних країн. Було дуже пізнавально та весело! Сподіваюсь, ще будемо працювати з тими ж партнерами в інших проектах.