eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Mystery Box

23 липня 2019 року

Назва проекту дала нам ідею, як саме буде відбуватися робота протягом року. Кожний клас матиме «чарівну скриньку», в якій щомісяця буде з’являтися якийсь предмет, пов'язаний з країнами-партнерами та їхньою культурою, історією, традиціями. Ця «чарівна скринька» дасть нам ключ до відкриття різних культур та різних видів діяльності на заняттях, а також дозволить отримати задоволення від проекту.

Вчитель-учасник проекту від України:
Ярослава Казарян, Великомихайлівська ЗОШ І–ІІІ ст.
Країни-учасники:
Греція Іспанія Румунія Україна
Мета проекту:
надати учням змогу стати географічно освіченими щодо розташування країн-партнерів; представити себе, розповісти про свою країну і традиції, що з нею пов’язані; поспілкуватися зі своїми партнерами за допомогою відеоконференцій та письмових завдань; покращити навички використання ІКТ та веб-інструментів; розвинути відчуття власної гідності та гордості за свою культуру, водночас навчитися поважати різні культури й традиції.
Предмети:
Історія, Географія, Образотворче мистецтво, Іноземні мови
Мови проекту:
українська, румунська, іспанська, англійська
Вік учнів:
10 - 11
Інструменти:
фото, відео, форум, електронна пошта, YouTube, онлайн-дошка, онлайн-сервіси для малювання, проведення опитувань, а також створення ілюстрованих історій, журналів, відео та презентацій, хмари слів.
Результати:

Відгук вчительки:

Ярослава Казарян: «еtwinning дає величезний шанс не тільки учням, а й вчителям поглянути на вивчення англійської мови з іншого боку. Участь у проекті надала можливість працювати з колегами з Іспанії, Румунії та Греції; обмінюватися педагогічним досвідом та цікавими ідеями викладання англійської мови. Крім того, нам вдалося дізнатися багато цікавого про культури й традиції цих країн. Під час роботи над проектом учні практикували свої вміння та навички не тільки у вивченні мови, а ще й у використанні цікавих компютерних технологій та інструментів. Проект був пов'язаний з навчальною програмою за темами: «Seasons», «Food», «Writing a letter to a friend». Учні із задоволенням працювали над ним, не маючи труднощів».

 

Відгуки учениць:

Настя Доброхвіст (5 клас):

«Проект «Mystery Box» надав мені шанс дізнатися багато нового про культуру європейських країн та потренувати англійську мову, спілкуючися з однолітками на форумах».

 

 

 

 

Віка Кифорець (5 клас):

 «Мені дуже подобається наш проект. Багато нового, цікавого та корисного. Особливо сподобалося створення коміксів разом з дітьми з інших країн. Робота в групах давалася мені легко».