eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

3,2,1...Let`s go through the Universe with Paxi!

18 лютого 2019 року

Це міжпредметний STEM-проект, спрямований на отримання дітьми знань про Всесвіт з природничих наук, астрономії, англійської мови, інформатики, образотворчого мистецтва та трудового навчання. У ході його реалізації учнів навчають астронавти NASA через відеоуроки на каналі YouTube, які пояснюють дітям, що для того, щоб стати справжнім астронавтом, потрібно бути здоровим, дотримуватися правильного раціонального харчування та займатися фізичними вправами, які формують витривалість та силу. Також разом з космічним персонажем Paxi учні вивчають планети Сонячної системи, розробляють меню здорового харчування, власноруч виготовляють космічні кораблі та досліджують професії, необхідні для дослідження космосу.

Вчитель-учасник проекту від України:
Вікторія Гарбуз "Ковельська міська гімназія ім. О. Пчілки"
Країни-учасники:
Італія Польща Іспанія Румунія Туреччина Македонія Україна Грузія Молдова Вірменія Туніс
Мета проекту:
використати STEM-технології для отримання учнями знань про Всесвіт з різних предметів; познайомити дітей з ровесниками з інших країн; покращити навички спілкування англійською мовою та роботи з ІКТ (у тому числі взяти участь у Європейському тижні кодування); розвинути важливі вміння ХХІ ст. (робота в групі, творчість, відповідальність, ініціативність, критичне мислення); навчити учнів дбати про своє здоров'я, розуміючи важливість спорту та раціонального харчування.
Предмети:
Трудове навчання, Астрономія, Образотворче мистецтво, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Природознавство
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
11 - 12
Інструменти:
Фото, відео, PowerPoint, електронна пошта, пошта, Facebook, Messenger, Skype, YouTube, Google Docs та Google Forms, онлайн-дошка, відеохостинг, онлайн-пазли, мобільні додатки для підтримки навчання.
Результати:

Відгук вчителя:

Вікторія Гарбуз: «У роботі над проектом учні виконували різноманітні активності: створювали відеоролики про здорове харчування та спорт, необхідні для того, щоб стати справжніми астронавтами. У цікавій ігровій формі разом із космічним персонажем Paxi учні вивчали планети Сонячної системи англійською мовою, створювали малюнки, розробляли логотипи проекту. Діти мали змогу передивитися онлайн уроки від астронавтів NASA на каналі YouTube та використовувати запропоновані астронавтами вправи на витривалість і швидкість на заняттях фізичного виховання. Під час реалізації проекту учні розвинули важливі компетенції та вміння ХХІ ст., поглибили знання з англійської мови, розширили свій кругозір завдяки спілкуванню з однолітками з інших країн».

 

Відгуки учнів:

Наталія Наумчик (6 клас): «Цікавими завданнями проекту для мене були створення логотипу, знайомство з Paxi, перегляд відеоуроків від астронавтів NASA та створення власних відеороликів з демонстраціями вправ, які ми навчилися від астронавтів, а також запис відеоролика про приготування здорових страв. Ми досліджували й презентували професії, які необхідні в космосі; виготовляли космічні об'єкти та провели конкурс малюнків «Мій друг Paxi» та «The planets of the Universe». Надзвичайно пізнавальним для мене також було вивчення назв планет Сонячної системи англійською мовою, розучування пісні про космос, виготовлення й написання листівок школам-партнерам. На день туризму ми здійснили загально-гімназійний похід в околиці нашого міста та створили екібану «Paxi’s Planet» із листків, квітів, грибів, ягід, гілочок, які знайшли у лісі. Також, використовуючи спеціальний додаток NASA photos, ми зробили цікаві селфі у скафандрах астронавтів із космічним фоном».