eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Dove of Peace (short project)

1 лютого 2019 року

Основна ідея цього проекту – створення величезного Голуба Миру, сформованого за допомогою паперових пір'їнок. На цих пір'їнках учні з різних країн писали власні заклики щодо збереження миру. Всі повідомлення були об’єднані на одному голубі у Городищенському економічному ліцеї. Проект стосується розуміння важливості миру та співчуття у світі. Мова йде про розвиток діалогу і взаєморозуміння між культурами і суспільствами.

Вчитель-учасник проекту від України:
Вікторія Шастун, Олена Науменко, Леся Щербатюк, Наталія Височинська, Оксана Нагорна, Олена Лук’янець, Олена Софієнко, Тая Хриплива, Тетяна Павленко.
Країни-учасники:
Італія Бельгія Греція Хорватія Фінляндія Голландія Литва Румунія Україна Грузія Молдова Вірменія Туніс Азербайджан
Мета проекту:
популяризація розуміння важливості миру; розвиток емпатії; використання уяви і творчості; створення малюнку.
Предмети:
Образотворче мистецтво, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
9 - 16
Інструменти:
Word, PowerPoint, TED, TwinSpace, YouTube, Skype, фото, електронна пошта, онлайн-дошка.
Результати:

 

Відгук вчителя:

Вікторія Шастун: «Проект був справді надзвичайним та дивовижним. Кожна дитяча пір’їнка, що надходила із різних куточків світу, – надихала. Учні доторкнулися до проблеми збереження миру й у своїх повідомленнях щиро цього бажали. Ми зуміли об’єднати всі Peace messages на одному голубі і вкотре нагадати про важливість миру. Вражало все у проекті: дитячі слова, виконання пісні «People stop fighting» всіма учнями ліцею та у режимі Skype, флешмоби на підтримку миру в Україні, учнівські живі статуї».

 

Відгуки учнів:

Ірина Новікова (11 клас): «Проект проходив дуже цікаво та зворушливо. Він здивував своєю масштабністю, адже листи у вигляді пір'їнок надіслали нам не лише українці, а й школярі інших країн. Голуб, який ми зробили власноруч, нас поєднав духовно. Зараз ми можемо милуватись ним і розуміти, що ми не самі, а є люди, які можуть допомогти. Жодного разу не пошкодувала, що доклала власний час і зусилля, результат того вартий».

 

 

 

 

Світлана Ломакіна (11 клас): «Це була надзвичайна можливість виразити свої думки та побажання щодо миру в цілому світі. Мені було дуже приємно взяти участь у проекті та висловити свої почуття, адже до нас доєдналися учні з іноземних шкіл. Це великий досвід для мене та нашого ліцею. Я вважаю, що всі висловлені побажання миру були особливо теплими та потрібними для українців. Кожна пір'їнка несе в собі неоціненну вартість для нас і варта всієї клопіткої праці над проектом».