eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

Peace Island

30 листопада 2018 року

Над проектом працювало десять шкіл з різних європейських країн. Діти мали можливість створити фантастичний острів та навчатися жити в ладу з іншими, поважаючи культурні цінності людей. Учні створювали вулиці, будинки, мешканців, правила мирного перебування на острові, а також прапор та гімн. На острові були проведені справжні вибори президента. Кожен міг спробувати побути в ролі кандидата, написавши свою програму та представивши її. Було проведено також справжнє голосування.

Вчитель-учасник проекту від України:
Оксана Штих "Харківська ЗОШ І–ІІІ ст. № 91"
Мета проекту:
розвивати міжкультурну компетентність учнів, познайомити їх з європейськими цінностями, мотивувати дітей покращити їхні навички використання англійської мови, розвивати ICT-навички, креативність та підприємливість.
Предмети:
Фізичне виховання, Історія, Географія, Музика, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови, Біологія
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
4 - 12
Інструменти:
TwinSpace, YouTube, Facebook, онлайн-дошка, колекція текстових стилів, фоторедактор, Movie Maker, Google Docs;
Результати:

Оксана Штих: «Цей проект ще раз нагадав дітям про важливість миру у світі, дав змогу проявити їхню креативність, навчив їх працювати у команді, надав можливість побувати у ролі кандидатів президента острова. Дітям дуже сподобався гімн острову, який ми разом з іншими школами співали на фінальній  відеоконференції. І, звісно, проект  допомагав покращити спілкування англійською».

 

 

 

 

 

Відгук учня:

Діана Нгуєн (6 клас): «Цей проект – чудова можливість спілкуватися з дітьми з інших країн. Ми створювали наш острів, що насправді був  мирний і дуже гарний. Це приклад ідеального місця, де немає політичних сварок та війн. Мені здається, що кожна людина хотіла би побувати або навіть жити на такому острові».