eTwinning Desktop

+38 067 823 0125

eDay of Languages

22 листопада 2018 року

Проект присвячений Європейському дню мов. Він був короткостроковий, проте насичений різноманітними подіями, цікавими завданнями та запитаннями. Учні власноруч намалювали постери, провели спільний онлайн-батл з іншими учасниками проекту за допомогою програми Kahoot, підготували один для одного завдання (QR-games) про мови та країни Європи, зашифрувавши їх QR-кодом, та розробили гру за допомогою платформи Tabоо про видатні місця, культуру, традиції та мову власних країн. До Дня незалежності Туреччини поштою був відправлений вітальний лист із листівками до партнерів з Туреччини.

Вчитель-учасник проекту від України:
Наталія Голубєва "Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник»"
Країни-учасники:
Італія Польща Болгарія Іспанія Румунія Туреччина Україна
Мета проекту:
сприяти багатомовності та зміцненню міжкультурного порозуміння; розвивати інноваційне навчання; вивчати мови за допомогою ІКТ-інструментів; підвищувати повагу до мови, культури, релігії інших країн; виховувати національно свідомих громадян.
Предмети:
Історія, Мова та література, Інформатика/Інформаційно-комунікаційні технології, Іноземні мови
Мови проекту:
англійська
Вік учнів:
15 - 17
Інструменти:
сервіси зі створення ігор та опитувань, QR coder, фото-та відеопрезентації.
Результати:

Відгук вчителя:

Наталія Голубєва: «Це був короткий проект, проте він виявився достатньо успішним та натхненним! Наші учні активно працювали; захоплююче давали відповіді та виконували поставлені завдання за допомогою своїх гаджетів; дізнавалися багато нового про мови інших держав, зокрема, невідомі факти та історії походження деяких мов та слів. Найважливішим результатом стало усвідомлення нашими вихованцями важливості толерантного ставлення до всіх мов світу, необхідності плекання рідної мови й вивчення іноземної мови для спілкування та порозуміння з усім світом! За допомогою таких проектів ми виховуємо національно свідому молодь, яка з повагою ставиться до культури, релігії та до кордонів інших держав».

 

Відгуки учнів:

Бойко Ілля (перший курс): «Це був мій перший досвід участі в міжнародному проекті.  Ми тільки прийшли в вересні в ліцей, не знали один одного, проте спільна командна робота нас дуже здружила. Я мав чудову нагоду поспілкуватися з підлітками з різних країн Європи і, якщо чесно, спочатку дуже хвилювався. Насправді, виконувати всі завдання, які нам підготували учасники проекту, було не тільки дуже пізнавально, але й надзвичайно весело та дуже цікаво».